EEVA naistekas

Teisipäev, 16. April 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

ICE CREAM FOR SUMMER

Postitas blogisse: Hearts of Cashmere
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Esmaspäeva hommikul saabusid meie ukse taha üks lätlane, eestlane ja 2 kasti jäätist. Tegemist on selle suve uustulnukaga jäätiseletis ning maitseb see suurepäraselt! Olin tegelikult ise tööl, kui mulle helistati ja terve pika päeva ootasin põnevusega, et saaksin koju minna ja külmkappi piiluda. Kõik oli (on) jäätist täis! Ilmselt möödub nüüd mul terve suvi Saldejumsi süües, sest järgmisest nädalast olen juba üksi ja ausalt, üksi pole pooltki nii lõbus maiustada, kui kahekesi :D. Igatahes jäätisemuret ma see suvi tundma ei pea ja kui sinagi tahad, et sinu sõbrad-tuttavad Tartust või Pärnust saaks suveks jäätisega varustatud, siis mine tsekka Saldejumsi lehele SIIN.


Ja kindlasti mine ka jäätiseleti juurde uudistama, sest nii head asja ei saa poodi jätta. Head maiustamist!

image image image image

Minu nimeks on Liis ning olen 19-aastane neiu, kes armastab blogimist ning jagab seal kõike, millest elus rõõmu tunneb. Enamasti seondub see kas moe, spordi, toidu või ilumaailmaga, kuid esineb ka postitusi lihtsalt minu igapäevasest elust. Loodan, et ka sina leiad minu blogist midagi huvitavat - head lugemist!

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Liis Paalits ICE CREAM FOR SUMMER