EEVA naistekas

Esmaspäev, 17. June 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Hairfinity vs Hair Extensions

Postitas blogisse: Today's Favorites
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Mäletate, veebruaris alustasin Hairfinity vitamiinide võtmist, mis väidetavalt aitavad kiirendada juuksekasvu. Kirjutasin sellest pika loo, miks ja milleks (loe siit). Tänaseks on 2 kuud möödas ning võib tibud kokku lugeda (loe: tulemusi hinnata).

 

Tulemused: suur null. Hästi, ma pole kõige agaram ja korralikum tabletivõtja ning selle 2 kuu jooksul sain söödud ühe purgi vitamiine kahest. Aga ei ole mu juuksed pikemad, ega hakanud ka kiiremini kasvama. Ja kuna kannatus sai ka otsa, siis otsustasin peale pikka arutelu juuksuriga suveks juuksepikendused panna. Natuke ikka kahtlen ka, kas pikenduste panek on hea mõte….

Kas Sul on kogemusi juuksepikendustega? Mida peaksin jälgima – hoolduses, hooldusvahendites? Igasugune nõu ja abi on väga-väga teretulnud!

***
Do you remember that 2 months ago I started to take Hairfinity vitamines in hope that they will make my hair grow. I wrote a long story about why and how I did it (read here). And now we can evaluate the results.

Results: big nothing. Well, yeah, I´m not the most active vitamin eater and have used during those 2 months one of two pots. But still, I haven´t noticed any changes in my hair growth. And as my patient ended here and I really-badly want a long hair I decided to have hair extensions. I´m not sure it´s the smartest thing to do, but at least it gives immediate results.

What you think?Do you have any experiences with hair extensions? Any recommendations about taking care of them? Every advice is very helpful!

Hairfinity vitamines and itxb4;s package

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Todaysfavorites Hairfinity vs Hair Extensions