EEVA naistekas

Reede, 19. April 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

DIY: valmista oma lemmikule vahva mänguasi

Postitas blogisse: IluExpress
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Täna aitasime koolis koos õpilasesindusega korraldada lemmikloomapäeva ning meilegi uskumatu oli see, kui populaarseks üritus kasvas. Kohal oli üle 30 erineva looma nende seas koerad, kassid, hamstrid, jänesed ja isegi üks vahva albiino tuhkur.


Üritusel sai meisterdada ka vahvaid mänguasju oma lemmikutele ning mis peamine - neid samu asju saavad kõik ka ise kodus meisterdada, sest kasutatud on vägagi käepäraseid materjale.
image image

Koertele valmistasime töötubades närimiseks, viskamiseks ning mängimiseks mõeldud punutisi, mis valmisid vanadest riidejuppidest ning kulunud t-särkidest. Erilist kunsti selles polegi. Alustada tuleks kolme (või soovi korral enama) riideriba kokkusõlmamisest. Jätkata tuleks patsi punumisega (NB! punuma peab väga tugevalt!). Punutis lõpeta sõlmega ning oledki saanud oma lemmikule paari minutiga põneva mänguasja (mis poes maksab küll päris priske summa).


image

Kasside töötoas valmisid aga pisikesed tutikesed, mis olid kinnitatud lõnga otsa. Ma arvan, et sellel pildil on tegemist väga hea õpetusega, kuigi meie kasutasime tuttide valmistamiseks papist kettaid, aga ma arvan, et kahvli abil on seda isegi palju palju kergem teha. Kes natukene hätta jääb, siis tuttide valmistamise õpetusi on pungil terve internet :)

Järgnevad ideed pole küll ürituse raames läbi katsetatud, kuid siiski tunduvad imelihtsad ning põnevad, samuti ka säästlikud :)

image
image image image image
image image

Tee oma lemmikule (või miks mitte ka sõbra/sõbranna lemmikule) heameelt just nende õpetuste abil. Usun, et mänguseltsi jätkub nii mitmekümneteks minutiteks ning kindlasti tunneb iga neljajalgne mänguasjadest suur suurt rõõmu ja tänu :)

Eliise

Olen Eliise Tartust, tegelen iluuisutamisega ja armastan ülekõige shoppamist. Minu blogi on kindlasti huvitav neile, kes soovivad lugeda toodete arvustusi ning mõningaid nippe, mis on iluga seotud.

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Eliise DIY: valmista oma lemmikule vahva mänguasi