EEVA naistekas

Kolmapäev, 04. October 2023

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Kevad- suvi moemustrid 2015

Postitas blogisse: Crankyblog
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Eelmine kord kirjutasin teile selle aasta kevad-suvi moevärvidest aga see kord toon oma kallite lugejateni ka mustrid, mis selle aasta  suve kaunistavad.

Nagu ka eelmine artikkel on ka see pärit fashionsers'ist. Tundub olevat tegu päris huvitava, inglisekeelse moeveebiga. Olen sealt mitu erinevat artiklit leidnud;) Nii, et kui vähegi aega siis tasub pilk peal hoida, seal toimuvaga.

 

Aga mis siis ikkagi moes on? 

Nagu kevadele ja suvele omapärane on, on ka lilled ja looduse mustrid moes. Loomulikult ei ole ka triibud ja ruudud ning muud erinevad geomeetrilised mustrid kadunud. 

 

 

Minu lemmikud on juba pikemat aega olnud triibud(3). Eriti musta ja valgega nagu zebra. Järgmiseks moe hulluseks on mul loomamustrid(2). Eriti meeldivad mulle suured kiisud, nad on ju niiiii armsad:)

Kindlasti plaanin ka see suvi endale ühe lillemustriga(5) minikleidi muretseda. Kui vanasti pidasin lillemustreid rohkem vanaema stiiliks siis see aasta olen leidnud mitu armast, pisikest, lillelist kleiti. Suvel armas sellisega randa näiteks minna.

Ja viimaseks siis mainiks ka täpid(11) ja tähed(10) ära. Selline pisut lapsik muster, kuid  samas ka armas. Nu tütardele muretsen kindlasti pisut täppe riidekappi aga endale...? Eks vaatab, kui miskit eriti huvitavat silma hakkab.

 

Aga siis lähemalt. mis meie kevadet ja suve see aasta kaunistab... 

 

1: Gingham Patterns (ruudud)

2: Unusual Animal Prints (ebatavaline loomamuster)

 3: All Forms of Stripes (erinevad triibud)

 

 4: Graphic and Geometric Effects ( graafilised ja geomeetrilised efektid)

5: Floral and Nature Patterns (lille- ja loodusmustrid)

6: Abstract and Artistic Patterns (abstraktsed ja kunstilised mustrid)

7: Ethnic Patterns (etniline muster)

8: Exotic Images (eksootilised pildid)

9: Pop Culture Prints (pop kultuuri mustrid)

10: Star Print (tähed)

11: Polka Dots (täpid)

 

Crankyblog - blogi mis kirjutab kõigest. Lastest (koolieelik ja beebi), elust Soomes, Ebayst, toodetest, fotoblogi jne. Leidub ka ilunippe, DIY õpetusi, ning veel palju uut ja huvitavat.

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Kerli Kevad- suvi moemustrid 2015