EEVA naistekas

Pühapäev, 01. October 2023

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Aeroobikakuninganna 2009

Laupäeval, 3. oktoobril, on Eesti naistel meie parimate meestreenerite juhendamisel võimalik saada uueks aeroobikakuningannaks!

16-ndat korda toimuv Aeroobikakuninganna 2009 võistlus viiakse läbi  rahvusvahelise messi  ”Ilu Sõnum 2009” raames. Võistlus toimub 3.oktoobril k.a. algusega kell 14.00 Tallinnas Eesti Näituste spordihoones (Pirita tee 28)

Võistlus tiitlile toimub neljas voorus ning osalema on oodatud kõik aeroobikahuvilised, kes soovivad oma oskusi proovile panna ja võrrelda oma võimeid teistega.

Ihaldatud tiitlile pürgijatel on heaks eeskujuks olnud eelmisel aastal kuningannaks kroonitud Kersti Murumägi, kes tänavu kuulub võistluse žüriisse. Lisaks temale aitavad uut kuningannat välja selgitada meie tuntumad aeroobikatreenerid, Tallinna linnapeaks kandideeriv Keit Pentus, rõivadisainer Arne Niit, teleajakirjanik Tiina Park, Tervis Pluss peatoimetaja Evelin Kivilo-Paas jt. Žürii võtab hindamisel aluseks liikumiste sooritamise puhtust ja täpsust, koordinatsiooni ja rütmitunnet, esinemisoskust ja väljenduslikkust, aeroobset vastupidavust, treenitust ning  väljanägemise esteetilisust ja atraktiivsust.

Parimad pälvivad hulgaliselt auhindu sponsoritelt. Ürituse peasponsor on Fatburner, kes sõlmib võitjaga 1-aastase sponsorlepingu.

Õhtut juhib Merka ning võistlusvoorude vahepeal hoiavad meeleolu WAF tantsukooli etteasted, Egoiste tantsutüdrukud, Revalia parimad võistlustantsijad, Eesti esibreikarid jpt.

EEVA


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!