EEVA naistekas

Teisipäev, 16. July 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

5 seksiviga, millest tuleks hoiduda

Paar teki all

1Teesklemine
Loomulikult, kui sa oled nii väsinud, et vaevu suudad oma silmi lahti hoida ja tegemist on ühekorde teesklemisega, siis saab sellest veel aru aga ärgu saagu sellest harjumust. Sellega petad vaid iseennast. Pigem pane oma armsam vaeva nägema, mehed ju armastavad väljakutseid!

2Passiivsus algatamisel
Ka mehel on vajadused ja ta tahab, et sa ihaldaks teda sama palju kui tema ihaldab sind. Seega ole aktiivne ja näita, et sa tahad teda.

3Passiivsus voodis
Lihtsalt voodis lamamine jätab mehele mulje, et sa ei tunne ennast vabalt ja ei naudi seda ühist tegevust. On seksikas, kui naine ikka seksist osa võtab.

4Uute asjade proovimata jätmine
Loomulikult ei tähenda see seda, et mängu peaksid tulema piitsad ja ahelad või peaksid tegema midagi, mis sulle ebamugavust valmistab. Piisab kui oled nõus proovima mõnda uut sekspoosi või ei ütle koheselt ei sellepärast, et sa pole teatud asja varem proovinud. Eks see puudutab rohkem paare, kes pikalt koos olnud ja kelle sekselu vajaks turgutamist.

5Suhtluse puudumine
Sa ei kujuta ette kui erutav on see mehe jaoks, kui sa annad talle teada, mis sulle meeldib ja kuidas sulle meeldib. Seega haara initsiatiiv ja anna talle teada, mis sulle täpselt meeldib, siis on ta järgmine kord targem ja osavam.

!Lisaks: turvalisuse puudumine
Olenemata sellest kui suur on teievaheline kirg kõige kuumemal hetkel, harrastage alati turvaseksi. Asi mida me kõik teame, kuid siiski piisavalt oluline, et seda aegajalt meelde tuletada.

Kas oled eeltooduga nõus või mitte? Kas oled mõne nendest vigadest teinud?

EEVA


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Seks & suhted 5 seksiviga, millest tuleks hoiduda