EEVA naistekas

Pühapäev, 01. October 2023

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

5 asja, mis su juuste esmaabikarbis olema peaksid

Juuksehooldusvahendid

Tõenäoliselt nõustuvad kõik naised kirjutamata seadusega, et halva soengu päev tabab meid kõige ebasobivamal ajal. On sul spontaanne ärikohtumine või õhtusöök sõbrannadega, juuste esmaabitarvete enda lähedal hoidmine võib vahel kasuks tulla.

Juukseklambrid ja juuksekummid
Need põhiasjad võiksid alati käepärast olla. Juukseklambrite ja –kummidega saab erinevateks situatsioonideks juukseid sättida ja on ideaalsed kiireteks muudatusteks. Juuksekummid on head igaks tegevuseks, klambritega saab lisada aga detailsust ning põnevust.

Väikestes pakendites tooted
Niinimetatud reisisuurusi tooteid on oma mõõtude tõttu väga mugav kaasa võtta. Oled ülepakkija? Väikeseid šampooni- ja palsamipudeleid mahutab kotti alati ning ruumi jääb veel ka erinevate testrite jaoks, mida nagunii kokku korjad. Lühiajalised reisid on nende kasutamiseks ideaalsed. Hea mõte oleks igaks juhuks kaasa võtta ka väike pudel juukselakki ja mõni toode juuste kahususe kontrolli all hoidmiseks.

Mitmekülgne juukseaksessuaar
On hea mõte alati mõni universaalne juuksekaunistus enda lähedal hoida, et vajadusel oma soengut silmatorkavamaks muuta. Kohtud pärast tööd oma sõpradega? Lisa juustele lõbus juukseklamber. Kohtud mehe sugulastega pärast pikka päeva? Kanna peapaela, et oma hobusesabale vürtsi lisada. Aksessuaarid teevad sinu soengu põnevamaks, ükskõik kui halvasti päev su juustele mõjunud on.

Väikesed töövahendid
Armas ja mugav - kellele see kombinatsioon küll ei meeldiks? Juhtmeta koolutajat ja sirgendajat on lihtne kasutada ning on ideaalsed viimase lihvi andmiseks. Väikesed töövahendid on pakitud tavaliselt pisikestesse kottidesse, mis teevad neist head reisikaaslased – ideaalsed käekottides ja käsipagasites.

Juuksekamm
Kamm on elupäästja mitmes mõttes – sellega saab juukseid taltsutada, anda neile kohevust ja harutada lahti pusasid. Kammi kaasaskandmine võib päästa sind halvast olukorrast, kui pead kiirelt oma soengut muutma või viimistlema.

Soovitus: Eelnimetatud asjade enda lähedal hoidmine võib olla sulle suureks abiks – neid asju soovib hädaolukorras iga naine. Nädalavahetusel on sul veidi vaba aega? Pane kokku oma isiklik hädaabikotike juuste tarbeks ning pista see oma käekotti või autosse. See kotike võib päästa sind nii mõnestki kahusest olukorrast!

Foto: freedigitalphotos.net

Toimetas: Tiiu Maks


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Ilu & mood 5 asja, mis su juuste esmaabikarbis olema peaksid