EEVA naistekas

Pühapäev, 26. May 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

10 meeste harjumust, mida naised enim vihkavad

Naine peavaluga

Mehed, te meeldite meile küll, kuid mõned asjad ajavad meid lihtsalt hulluks. Tead ju küll seda momenti, kui su silmad lähevad suureks ja mõtled, kas ta tõesti just tegi seda? Vahel, ükskõik kui palju oma meest armastad, teeb ta seda ühte asja, mis sind tõsiselt endast välja ajab. Uued uuringud on tõestanud, et häiriv käitumine aeglustab ajutegevust. Seega, naised, peate oma mõistust hoidma. Siin on meeste 10 harjumust, mille vastu me tihti võitleme.

1Spontaansete reiside planeerimine
Mehed, see võib nüüd olla šokeeriv, kuid me vihkame üllatusi. Briti lennuliinid viisid läbi uurimuse, millest selgus, et 60% naistest vihkab üllatusi ning ligi kolmandik ei läheks põhjalikult planeerimata reisile. Spontaansete reisidega on see probleem, et meil ei jää piisavalt aega valmistumiseks. Mehed, palun jätke meile seda aega - me ei tahaks näiteks oma hambaharja maha unustada.

2Peale seksi magama jäämine
Tahad tunda end ebakindlalt ja tähelepanunäljas? Ütle oma kallimale, et pärast seksi võiks ta jutuajamise vahele jätta, selja keerata ning magama jääda. Michigani ülikooli psühholoogide uurimusest selgus, et vestlemine ja kaisutamine on sama tähtsad kui eelmäng või isegi võrdsed seksiga. Kui mees jääb pärast seksi magama, on see alateadlik tegu, et vältida vestlusi suhetest ja pühendumusest. Väga kaval, kutid!

3Mitte kuulamine
See meeste omadus ei peaks tulema üllatusena. Briti pesuvahendite firma Arieli poolt tehtud küsitlusest selgus, et rohkem kui kolmandik naistest pidas oma meeste halvimaks omaduseks kehva kuulamisoskust, mille teeb hullemaks veel see, kui mees partneri viimaseid sõnu nagu papagoi järgi kordab. Kui ebaviisakas! Aga kas saame selles alati meespoolt süüdistada? Mitte alati. LifeScience´i uurimus näitas, et mehed ja naised keskenduvad erinevalt ning mehed on rohkem mõjutatavad sellest, mis veel ümberringi toimub. Silmad siia, mehed!

4Prill-laua üles jätmine
See võib tunduda kui klišee, aga see omadus on lähtudes Arieli uurimusest meeste jäledate harjumuste seas teisel kohal. Muidugi, on lihtne prill-laud taas alla panna, kuid see tundub lugupidamatu – nagu ta ei kuulaks sind. Mäletad veel kui häiriv see on? Viska eelmisele lõigule pilk uuesti peale.

5Küünelõikamiskääride ja habemeajamisvahendite lohakile jätmine
Arieli uuringust selgus, et kääride ja habemeajamisvahendite lohakile jätmine on suur ärritaja (ja pealegi rõve) – 18% naistest tunnistasid, et see harjumus käib nende meeste kohta. Vallalised naised tõid lisaks välja ka puhtuse küsimuse. CouponCabin on kindlaks teinud, et halb hügieen on kõige suurem halva kohtingu põhjus. Seega, mehed, jätkake habeme ajamist, sest me armastame hoolitsetud lõuga.

6Ebameeldivate sõpradega suhtlemine
Sulle ei meeldi ta sõbrad? See oli Arieli uuringu järgi viies kõige häirivam meeste harjumus. See on aga raske pähkel, mille puhul pole sul võimalik midagi ka ette võtta. Muidugi tahad oma mehe ümber näha inimesi, kes teie suhet pooldavad ja teid toetavad, kuid selle teadmiseni peab jõudma sinu kutt ise.

7Maitsetult riietumine
Arieli uuringust selgus, et 60% vallalistest naistest peab riietust kohtingute õnnestumiseks väga oluliseks. Me märkame kõike alates mehe soengust kuni kingadeni välja. Lisaks hindame ka värvide kokku sobimist. Uurimus tõi veel välja, et meestel, kes kannavad lillat või musta, on parem võimalus kohtingul skoorida. Millisest värvist peaksid mehed loobuma? Roosast.

8Teenindajatesse halvasti suhtumine
See, kuidas sa võõraid kohtled, näitab sinu kohta palju – kui väikese asja pärast kannatuse kaotad, on see tõeline romantika rikkuja. CouponCabin´ist lähtudes leiab 80% naistest, et partneri negatiivne suhtumine teenindajatesse ei ole just kõige meeldivam.

9Kohtingul oma telefoni kasutamine
Sõltuvus mobiiliseadmetest on tõusuteel ning jah, me oleme ka enda omadest sisse võetud – aga kasutada nutitelefoni terve kohtingu ajal? Pole hea idee. Mänguskooride kontrollimine või sõpradele sõnumite saatmine ärritab meid igas suhtefaasis. CouponCabin´i arvates peavad 82% naistest seda suhterikkujaks.

10"Tagaukse" kasutamine
Men´s Health uuris naiste jaoks kõige ebapopulaarsemaid sekspoose ja meeste meelehärmiks oli koerapoos selle nimekirja tipus. Naiste arvates on see liiga valus ja vähe intiimne. Kutid, on olemas piisavalt poose, jätkem see siis rahule!

Kas eeltoodud harjumused ajavad ka sind endast välja või on teisi harjumusi mis sind väga-väga häirivad, kuid siin kajastust ei leidnud? Anna teistelegi kommentaarina teada ;)

Foto: freedigitalphotos.net

Toimetas Tiiu Maks

Postitas 18/03/2013 22:54 by monica #220326
Minu arust on nö koerapoos üks erutavamaid poose aga maitse üle ei vaielda. Aga mis puudutab tagaukse kasutamist, siis see pole küll minu jaoks ...

Spontaanse reisi vastu poleks mul küll midagi, pigem vastupidi
Postitas 27/11/2015 02:50 by katja1987 #222426
Minu arvamus on selline.Naised peavad hoida enda käes.Ma alles hiljuti sain aru.Alustan sellega,see puudutab ainult minu.Kui minu noor mees tahab seksi,aga mina ei taha.Siis ma talle ütleksin,siis mine teisele naisele,see on normaalne minu jaoks.Ma suhtun sellese positiivselt.Kõige peamine,et noor mees annaksid mulle piisavalt raha,see on kõige peamine elus.Aga kellega ta magab mulle ükskõik.
Postitas 27/11/2015 02:53 by katja1987 #222427
Veel unustasin öelda,veel on peamine,et see normees ei viibinud kodus.Las ta magab kellelgi teistele naistele või töötab.
Postitas 27/11/2015 02:59 by katja1987 #222428
Ma olen selline inimene,kui näiteks teiste inimene ei saa aru,mul tekkib kohe naeratus,ma ei tea miks,varem see polnud,aga praegu jah,ma pole nii hea inimene,nagu oli varem.Elu oli selline-raske.Kui inimesel on kõik hästi,siis selline inimene on hea.
Kuus küsimus tekkis naeratus.Ma arvan et igale naisele ükspuhal kes ta sõbrad.

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Seks & suhted 10 meeste harjumust, mida naised enim vihkavad