007 filmid põhjustavad MI6 personaliosakonnale peavalu
- Kategooria: Uudised
James Bondi filmide edu on põhjustanud Briti julgeolekuteenistuse töölevärbajatele peavalu – liiga palju inimesi soovib ühineda MI6-ga.
„Ma arvan, et film jätab meie ametkonna tööst inimestele vale mulje“ ütles MI6 personaliosakonna juhataja, kes varjub lihtsalt nime taha „Mark“. „Film soodustab päris mitmete lõbuotsijatest ja unistajatest tööotsijate väljailmumist, kellest me tegelikkuses pole huvitatud.“
Lükates ümber väärarusaamad, et spioneerimine on lõputu elu kiirete autodega, ilusate naistega ja Martini kokteilidega, lükkab „Mark“ agaralt ümber ka teise müüdi, mis on ümbritsenud Briti julgeolekuteenistust.
„Meil pole luba tappa ja me ei kanna Berreta’sid, see lihtsalt pole tõsi.“
EEVA













