Ooh, minagi käisin ära. Sain oma möllutamised Padaril möllutatud, siiamaani põen. Täna on veel nii nagu on, aga eile olin küll nagu zombi. Jõudsin koju laupäeva öösel päris hilja, pool kaheksa pidin uuesti ärkama, et laadale minna. Kuigi tunne oli täpselt selline nagu pohmakas oleks (ma ei joonud ühtegi alkoholi tilka, kusjuures), elasin siiski ka eilse päeva rahvamassi seas üle. Järele mõeldes oli üsnagi tore, Padaril sai end välja elatud ja eile laadal olles lihtsalt oldud. Ilusaid inimesi vahitud kui palju.

Naljatasime veel, et laadalt leiaks endale mehe küll

Soetasime meiegi endale rohkem just toidukraami, igasuguseid laadasaiu ja leibu ja vorste. Mõnuuus

Igaljuhul lähen järgmisel aastal jälle, väga rahule jäin.