EEVA naistekas

Reede, 12. July 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Tere, Külaline

Reeglid

1. UUTE TEEMADE LOOMINE

1.1 Enne postitamist vali õige alafoorum

- Enne uue teema postitamist mõtle, missuguse alafoorumiga postitus haakub ja postita teema õigesse kohta. Kui postitus olemasolevate alafoorumite alla ei sobi, siis postita see „Varia“ alafoorumisse.

Näiteks ehteid puudutavad teemad postitatakse „Ehted“ alafoorumisse.

1.2 Enne uue teema alustamist kasuta otsingut

- Enne uue teema alustamist veendu otsingu abil, kas keegi pole juba taolist teemat teinud. Vahest on mõttekam uue teema tegemise asemel teha postitus mõnda vanemasse teemasse. Pole otstarbekas teha kahte või rohkemat identset teemat.

2. POSTITUSTE PEALKIRJAD JA SISU

2.1 Teemade pealkirjastamine

- Teema pealkiri tuleb panna võimalikult informatiivne, et saaks aimu teema sisust. Hea pealkiri edastab postituse sisu (küsimus, probleem, arutelu, uudis, teadaanne). Ei piisa mittemidagiütlevatest pealkirjadest nagu näiteks „mul on mure“ või „vajan abi“ jne.

2.2 Keelekasutus

- Keelekasutus peab olema korrektne. Austa eesti keelt, kasutades kirjavahemärke ja jälgides lauseehitust. Ropendamine pole lubatud.

2.3 Postituste sisu

- Ära postitada lihtsalt emotikone ja mõttetuid vastuseid. Kui pole midagi targemat öelda, siis jäta parem ütlemata.

Näiteks pole mõtet postitada lihtsalt emotikoni ja/või emotikoni koos üksiku(te) sõna(de)ga „lahe“, „tore“ vms, mis ei ütle suurt midagi ega pole teemaalgatajale seega abiks. Oma mõtete olemasolul tuleks neid põhjendada.

- Jää algses postituses olnud teema piiridesse.

2.4 Postituste vormistamine

- Teema pealkiri ja läbiv tekst teemas tuleb kirjutada väikeste tähtedega. Läbivalt suurte tähtedega kirjutamine sümboliseerib internetis karjumist.

- Tsiteerimisel jäta algsest jutust alles nii vähe kui võimalik, kuid samas nii palju, et mõte jääks moonutamata. Tsiteeritava teksti maksimaalseks pikkuseks on 250 tähemärki.

3. ÜLDISED NÕUDED

3.1. Avatar

- Avatar ei tohi olla liikuv. Maksimaalne laius on 100 pikslit, maksimaalne kõrgus on 100 pikslit. Faili maht ei ole piiratud.

3.2 Reklaam

- Omavoliline reklaam on keelatud. Kui on soovi portaalis oma tooteid või teenuseid reklaamida, palun klikake siia.

3.3 Kaaskasutajad

- Ära alaväärista oma postitustega teiste kasutajate mõtteid/tundeid. Ära mine isiklikuks, ära solva teisi. Arvamused ja maailmavaated on isiksustel erinevad, seega kommenteeri arvamust, mitte kaaskasutajat.

3.4 Topelt-identiteedid

- Igal kasutajal tohib olla ainult üks kasutajakonto, seda kontot tohib omakorda kasutada vaid üks isik. Topelt-identiteetide avastamise tagajärjeks on kõigi antud kasutaja erinevate kasutajanimede deaktiveerimine.

3.5 Kasutajanimi

- Kasutajanimi peab olema korrektne - ebaviisakad ja ropud kasutajanimed eemaldatakse! Kasutajanime muudetakse erandkorras, kui selleks on mõjuv põhjus. Kasutajanime muutmise soov ja põhjus tuleb saata foorumi administraatorile.

Portaali administraatoritel ja moderaatoritel on õigus kustutada või muuta reeglitevastane teema/postitus ette hoiatamata. Administraatorid ja moderaatorid ei ole kohustatud oma otsuste põhjuseid kasutajale seletama.

Mine kategooriasse

Lehekülje loomise kiirus: 0.07 sekundit
 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Foorum