EEVA naistekas

Esmaspäev, 17. June 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Viis märki, et sul on aeg töökohta vahetada

Väsinud karjäärinaine

Liiga kaua ühel töökohal püsimine on tavaliselt omane naistele. Siin on 5 märki, et on aeg töökohta vahetada.

1Mõtled halbu mõtteid.
Kas fantaseerid jala murdmisest ainult selleks, et tööst eemale saada? Iga päev tööl ei pea olema justkui tantsupidu, kui aga eelistad vigastusi und tekitavale koosolekule, otsi lähimat väljapääsu.

2Sind ei eelistata.
Kui kaks või kolm inimest, kes on vähem kvalifitseeritud või tööle asunud pärast sind, on saanud ametikõrgendust ja sina oled jätkuvalt jäänud tühjade kätega, siis on see ilmne märk töökoha vahetamiseks. Võib-olla on nad armutumad? Võib-olla meeldivad nad su ülemusele rohkem? Võib-olla on aga töökohavahetus ainus võimalus karjääriredelil tõusta?

3Su eneseusk on langenud.
Oled hakanud end tühisena tundma, justkui sinu panus ei loekski. Käegalöömisest vihani on lühike maa, pärast seda jääbki vaid täiesti väljalülitumine. Lahku kuni suudad veel oma enesekindluse päästa.

4Oled läbipõlenud.
Päevad algavad vara ja lõppevad hilja. Raiskad nädalavahetused tööülesannetele, mida tööajal teha ei jõudnud. Kas su boss teeb veel rohkem tööd kui sina? Kas tahad ühel päeval tema elu? Sa ei saa muuta ettevõtte kultuuri, aga sa saad ettevõtteid vahetada.

5Sa pole populaarne.
Keegi ei soovi sinuga koostööd. Ütle oma ülemusele, et soovid teatud tööülesannetes suuremat vastutust, seejärel tõesta, et oleks selleks suuteline. Kui su ülemus jätkuvalt kõhkleb, löö oma CV läikima.

Hea lugeja, kas mõni ülaltoodud märkidest on sulle tuttav ja mis lahenduse oled leidnud?

Toimetas Tiiu Maks


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Töö & karjäär Viis märki, et sul on aeg töökohta vahetada