EEVA naistekas

Laupäev, 09. December 2023

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Hetke soovid #14

Postitas blogisse: Genefic
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Ükskõik, kuhu ka ei vaata, igalt poolt puurivad sind allahindluste plakatid ja erksavärvilised protsendisümbolid ajavad pea sassi. 

Ei ole siis ime, et järjekordne soovide postitus on teie ees. :) 

1) Üks lõbus Mikiga särk teeb päeva palju rõõmsamaks ja sobib ühtviisi hästi nii teksašortsi kui musta miniga.

Miki elab River Islandi poes SIIN ja maksab 8€. 2) Nelja vägevat blingi käevõru võib kanda eraldi või eriti sombusel päeval riputada kõik korraga külge ja särada kahe päikese eest! :) Saadaval Asoses poole hinnaga 16,57€ SIIN, postitus tasuta. 3) No johhaidii, nii armast nägu ei raatsi ka kõige ilusamate ehetega kinni katta või ongi lõbusam kui miisu sõrmuste vahelt välja piilub. :) Sõrmustehoidja alega Asosest 5,30€ eest  SIIT.

4) Viimasel ajal meeldivad mulle just sellised pontsakad kotid ja eriti tore kui sellel on veel lahe asteekide mustriline pale.

Ka täishind on täitsa talutav 19,95€, uurida saab H&M lehel SIIN.

5) Šikid ristimustriga slipperid on ideaalsed ringipaterdamiseks kui ilm ei soosi rihmikuid.

Müügil Missguided lehel 15,38€-ga SIIN. 6) Sellise kellaga on eriti tuus võrkkiiges mureleid mugida. :) Tuleb kiirelt tegutseda, et enne kirsi-mureli hooaja lõppu Asosest pakk kätte saada. Tšekka kella SIIT, hinnaks koos ale ja saatmisega 15,91€. 7) Mida rikkalikuma tikandiga teksašorts, seda vähem paistab välja korts. Haa-haa, isegi mureliplekid ei hakka siit sigri-migrist silma, suvel on muudki teha kui plekke nühkida. :)) Pleki-kortsukindlad šortsid saadaval River Islandi poes 20€ eest SIIN.

Nüüd jääb üle ainult oodata, millal Patrick meie kanti satub tasuta raha jagama. :))

image

Tänaseks kõik, olge armsad!♥

image image

Olen Pille-Riin, 30+ šopahoolik Tartust, kes püüab elu mitte liiga tõsiselt võtta. ;) Minu blogist leiad postitusi ilu-moe-toidu-kodu vallast. Loodan, et meeldib! :)

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Uudised Pille-Riin Hetke soovid #14