EEVA naistekas

Pühapäev, 21. July 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

@ PATAREI PRISON

Postitas blogisse: Hearts of Cashmere
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Veel üks väike seik eelmisest nädalavahetusest. Külastasime ka lõpuks Patarei vanglamuuseumi ära, kuid väga suurt muljet see meile ei avaldanud. Kohati oli küll natuke õõvastav mõelda, et mida nendes ruumides tehti (näiteks operatsioonisaal oli kindlalt üks sellistest :D), aga samas ei olnud midagi eriti hirmsat. Ilm juhtus ka muidugi täpselt selline olema, et päike paistis ning mere kohal oli vikerkaar, nii et mingit jubeduse efekti väga ei tekkinud. Aga nüüd, kui käidud, on mingi ettekujutus kohast olemas ja ehk järgmine kord teeme juba vähe ägedamaid pilte.

 

Hetkel aga pean tööle ruttama ja ei kujutagi ausalt ette, millal mul jälle blogimiseks aega tekib, aga seniks soovin teile kõigile mõnusat sügise algust! :)

image image image image image image image image image image 

Minu nimeks on Liis ning olen 19-aastane neiu, kes armastab blogimist ning jagab seal kõike, millest elus rõõmu tunneb. Enamasti seondub see kas moe, spordi, toidu või ilumaailmaga, kuid esineb ka postitusi lihtsalt minu igapäevasest elust. Loodan, et ka sina leiad minu blogist midagi huvitavat - head lugemist!

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Uudised Liis Paalits @ PATAREI PRISON