EEVA naistekas

Laupäev, 25. May 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

DIY: Bracelets

Postitas blogisse: Today's Favorites
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Kui ma veel mõni aasta tagasi ei kandnud üldse käevõrusid, siis täna on mul igapäevaselt käe peal vähemalt 3 ehet. Poodides on kauneid käevõrusid palju, kuid neid on ka ise väga lihtne teha, ja ütleme nii, et ka palju-palju soodsam. Kõik vajalik ehete isikupärastamiseks on poodides olemas, leia vaid endale sobivad vidinad ja asu tööle. Ise ostsin oma ehetele detailid Solarise 1. korruse käsitööpoest ning ripatsid tellisin Etsy.com-st, mis jõuavad kohale 1-2 nädalaga. Käevõrude tuunimine võttis mul aega 15 minutit ning tulemusega olen ülirahul! 

 

***

ENG Shops are full of beautiful expensive bracelets, but it’s so easy to renew or add personality to your jewelry yourself! Just buy pleasing decoration and start renewing your bracelets. I bought my decorations from Solaris centre in Tallinn and some from Etsy.com, which will arrive during 1-2 weeks. 

  


   
 

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!