EEVA naistekas

Pühapäev, 26. May 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

BACK TO SCHOOL WISHES

Postitas blogisse: Hearts of Cashmere
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Oh kooliaeg, kooliaeg! Juba 2 nädala pärast ongi kooliminek kohe ukse ees ja sellega soeses muidugi soovide nimekiri sedavõrd pikem. Õnneks pole ülikooli minnes vajagi niivõrd palju asju ette varuda, kui ntks gümnaasiumis käies. Üks suur ja mahukas kaustik, joonlauad ja muud joonestamiseks vajalikud asjad, mis juba kuhugi ära on kadunud, mapp tööde jaoks, päevik/märkmik, värvilised markerid ja ongi olemas. See armas joogitops jäi mul lihtsalt Asoses sirvides silma ja mõtlesin, et talvel oleks kindlasti hea hommikuti endaga soe tee/kohv kaasa võtta. Aga JAH, kindlasti ma vajan 3 erinevat kotti! Üks suurem ja mahukam, kui rohkem asju kaasa on vaja võtta, üks natuke väiksem ja üks seljakott nendeks päevadeks, kus hommikuuni on nii magus ja mõtled ainult, et võimalikult mugav outfit kapist välja valida.

 

image
Märkmikud, joogitops ja märkmepaber - Asos / Valge seljakott -  Boohoo / Narmastega kott - New Yorker / Veinipunane kott - H&M / Pinal - Superdry / Märkmik ja ülejäänud vidinad - Rahva Raamat  

 

Hetkel on mul valmis ostetud täpselt 0 asja, aga ilmselt suurem osa jääbki septembrikuusse, kui juba täpselt tunniplaan ja kõik teada on. Põneeev!

Teine tohutult palju põnevust tekitav sündmus mul ka veel ees. Töökoha vahetus! See peaaegu aasta Takkos oli mul tegelikult äärmiselt tore. Suures osas just kollektiivi tõttu, aga ka enesearendamise mõttes. Aga kuna minu kool jääks Stroomist nii kaugele, siis otsustasin endale midagi kesklinnalähedasemat otsida. Ja nii ta läks - juba ülejärgmine nädal alustan H&M's! Ma pole veel mitte kunagi ühe töökoha saamise üle nii õnnelik olnud, kui praegu. Nüüd algabki sügisest omamoodi uus ja põnev elu, I'm ready!

|| Keegi mu lugejatest ka sügisel ülikooliga alustab? Mis kooli lähete? :) ||

Minu nimeks on Liis ning olen 19-aastane neiu, kes armastab blogimist ning jagab seal kõike, millest elus rõõmu tunneb. Enamasti seondub see kas moe, spordi, toidu või ilumaailmaga, kuid esineb ka postitusi lihtsalt minu igapäevasest elust. Loodan, et ka sina leiad minu blogist midagi huvitavat - head lugemist!

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Uudised Liis Paalits BACK TO SCHOOL WISHES