EEVA naistekas

Pühapäev, 21. July 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

New in + My sweethearts birthday!

Postitas blogisse: Costany's Sparkles
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Hei, hei mu armsad!

Kuna ma alles hiljuti tegin katse Garnier uue juuksehooldussarjaga, mis on igalt poolt kättesaadav ja taskukohane, siis mõtlesin teha sama katse ka kallima klassi toodetega. Ma tean, et paljud minu lugejate seast eelistavad natuke kallimaid brände ja nii ka mina kunagi. Seega peaks see katse päris asjakohane tulema. Garnieri toodetega jäin nii mina, kui ka paljud teie seast väga rahule, vaatame mida endast kujutab selline juuksehooldussari nagu Tahe.  Katse teen samas vormis.. Kasutan 2 nädalat ja seejärel vaatame tulemisi. Põnev, põnev!!

b2ap3_thumbnail_sweetheart1.jpg b2ap3_thumbnail_sweetheart2.jpg

b2ap3_thumbnail_sweetheart4.jpg

Aga veel.. Täna on minu musirulli sünnipäev!! Jüri sai täna 23 aastaseks ja on rõõmsam kui kunagi varem. Seda on nii hea näha. Eile askeldasin Jüri kingituse kallal kella poole kaheni öösel ja usun, et see sai päris vinge! Ma veel ei saa teile iitsatada, sest ma tean, et ta käib mu blogi piilumas, kuid plaanin kingi täna õhtul kella seitsme paiku üle anda ja siis homme saan sellest lähemalt rääkida. Tähistame me Jüri sünnipäeva see aasta Mack-bar-B-Ques, nii nagu minu omagi. See on tõesti suurepärane koht kus sõpadega mõnusalt aega veeta.

Musi, sa oled parim mis minuga kunagi juhtunud on, ning minu jaoks asendamatu! Palju, palju õnne, naeru ja päikest sinu järgmisesse aastasse. Armastan sind! ♡

Costany's Sparkles ilu ja elustiili blogist on saanud üks hubane kohake, kus koos lugejatega jagatakse omavahel infot parimate ilutoodete, vingeimate tegevuste ning kõige maitsvamate retseptide kohta!

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Uudised Triinu Liis New in + My sweethearts birthday!