EEVA naistekas

Laupäev, 09. December 2023

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Katse ja tulemused : Garnier fructis goodbye damage juuksehooldustooted.

Postitas blogisse: Costany's Sparkles
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Hei, hei mu armsad!

Kui mäletate siis mõni aeg tagasi rääkisin ühest põnevast katsest mille garnieri uute juuksehooldus toodetega proovida tahtsin. Garnieri rohelistes pudelites ja potsikutes olevat juuksesarja olen kunagi ammu proovinud, ning need ei sobinud mulle kohe mitte üks raas. Juuksed tundusid peale pesemist ikka rasvased ja üleüldine kogemus oli halb. Pean tõdema, et olin katse alguses üpris skeptiline..  Pudelil lubatu on ikka üüratu. Aga rääkides nüüd jälle sellest uuest sarjast, siis olen neid kõiki juba kahe nädala jooksul kasutanud ja on õige aeg rääkida ka katse tulemustest!

Tahaksin kohe alguses ära mainida, et kõige rohkem üllatas mind selle sarja juukseseerum!! Vautši, vau, vau.. Ma ütlen päris ausalt, ma olen viimased kaks nädalat käinud ringi nagu üks suur kõndiv reklaam. Kõik sõbrannad on vist juba sellest tootest teadlikud, ning siiani samamoodi ostuga rahule jäänud - good job garnier! See seerum on parem kui ükski teine mida proovinud olen.. Erinevust on näha juba peale esimest kasutuskorda, ning tulemused lähevad aina paremaks. Siinkohal muidugi mainin ära, et tulemus on kõige parem kasutades samal ajal ka sama sarja shampooni ja palsamit. It really makes a difference..

Siin siis minu juuste enne ja pärast fotod : Vasakul enne, paremal pärast.

b2ap3_thumbnail_fructies1.jpg b2ap3_thumbnail_fructies2.jpg

Usun, et pidid räägivad enda eest.. Muutus on üüratu!! Mu juuksed on nii pehmed, läikivad ja näevad tõesti tervemad välja. Ainus mis mulle selle sarja toodetest ei meeldi on juuksemask. No ei toimi nii hästi kui ülejäänud tooted. Kuidagi vedela võitu on ka. Selle asemel soovitan kasutada intensiivselt hooldavat lisa palsamit (pildil vasakult teine). See teeb oma tööd hästi!

Siia kiidulaulu lõppu ütlen veel, et kõikidel toodetel on meeldiv ja väga tugev lõhn, mis juustele ilusti külge jääb. Soovitan, soovitan, soovitan!!

PS! Ka Jüri ütles mulle just enne postituse avalikuks tegemist ühe kuldse lause "Ah, et sellepärast on su juuksed mulle viimasel ajal kuidagi eriti seksikad tundunud.."

Costany's Sparkles ilu ja elustiili blogist on saanud üks hubane kohake, kus koos lugejatega jagatakse omavahel infot parimate ilutoodete, vingeimate tegevuste ning kõige maitsvamate retseptide kohta!

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Uudised Triinu Liis Katse ja tulemused : Garnier fructis goodbye damage juuksehooldustooted.