EEVA naistekas

Teisipäev, 16. July 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Subway, Tallinn (kesklinn)

Postitas blogisse: Toidunautlejad
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Meie oleme olnud ühed neist, kes veidikene on oodanud Subway kolimist Eestisse. Aastakene ootamist ja lõpuks on kohake valmis! Kuigi arvustusi netist leiab omajagu, jagaksime killuke ka enda kogemusest.

Kuna Subway ametlik/pealehekülg on ingliskeelne (ja Eesti Subwayga pistmist vähe) ning Eesti enda Subway Facebooki lehekülg täiesti mõttetu, siis ei näe põhjust seda siin jagada (kes soovib, leiab siis ise) Hetkel tundub, et antud Facebooki leht ei toimi ka.

Sammud Subway poole seatud, polnud ootused väga kõrged. Sisseastudes tabas meid pisike järjekord ning pea kõik lauad olid hõivatud, kuigi ega neid palju ei olnudki. Vabad lauad olid üsnagi ära lagastatud ja ega hõivatud laudades olukord just parem ei olnud (tundub, et kliendid ei oska lihtsalt korralikult süüa - jäi esmapilgul mulje). 

Vaatasime hinnakirja/menüüd ning kratsisime pead, millise saia vahel valida. Mina soovisin meekoorikuga saia ja meespool oleks soovinud seesamiseemnetega saia......aga seda kõike oleks, sest saadaval oli siis ainult ühte sorti saia - seda kõige tavalisemat. Kuna olime retke spetsiaalselt ettevõtnud, siis mõtlesime, et ahh, ei ole hullu ja võtsimegi siis täitsa tavalise saia.

Naispool soovis Italian B.M.T - lihavalik üsnagi rikkalik vahel ning lisaks võttis ta saia pikkusega 30 cm ehk 2 eurot tuli juurde maksta. Tava Italian B.M.T hind oli aga 3.50. See tähendab, et saiakese koguhinnaks tuli 5,50. Meespool valis Italian Spicy (midagi sellist) ning erinevalt naispoolest (tal oli ka kõht oluliselt rohkem täidetud) jättis ta saiakese suuruseks 15 cm, hinnaks samuti 3,50. Enne ahju küpsema panemist lasi naispool ka enda saia vahele veidi juustu lisada.
Märgiks siinkohal, et see 15cm pikkune sai on ikka marupisike küll.

 Teenindus käis kiirelt, üks sai läks nagu konveieril edasi teisele teenindajale. Mis küll kiiruse mõttes on hea, samas peab teatud teksti hakkama jälle uuesti rääkima (milline sai, kelle oma on jne), samas ei ole see väga suureks probleemiks. Naispool valis enda saia vahele  jalopenosid, marineeritud kurki, tavalist kurki, jääsalatit ning mingisugust meekastet. Meespool valis ka jalopenod, jääsalat, marineeritud kurki ning kastet, meespool ei mäleta, aga vist oli midagi magusa-tšilliga.  Lisaks siis veel masinast kahepeale jook ilma taastäitmisega (refillita).

Lõpuks üks lauake leitud, käega pudist puhtaks pühitud ning saigi hakata nautima enda kaua oodatud metroosaia.
Väga meeldiv oli asjaolu, et saia oli väga mugav süüa, mida näiteks ei saaks öelda XPRS Deli võikude kohta (Eesti enda võikude kohvik, põhimõttelt sarnane Subwayle). Samas ei ole me väga ammu XPRS Delis käinud, kuuldavasti on seal uued saiad, mida parem on süüa, aga omame siis võrdlusmomenti sellega, mida oleme kogenud. Subway saiad olid väga hästi pakitud ning kui ennast mäkerdada tahta, siis peab ikka ise selle nimel vaeva nägema. Loomulikult aga saiad pudisevad ja pärast laud ikka kenasti saiapudi täis...

Facebookis ringles mingi aeg pilt Subway saiast, kus ei olnud pea üldse midagi vahel ja nägi täielik käkerdis välja - ütleme nii, et sisu üle me küll nuriseda ei saanud. Kõike sai ise reguleerida "palun natuke vähem" "palun natuke rohkem" näol. Seega on mõistetamatu kleindi virin.

Loomulikult oli arusaadav, et Subway on alles avatud - teenindajad veidike kogenematud ja ei oska veel niivõrd aidata ja soovitada, aga see on ju täiesti loomulik.
Mingi aeg peaks taas XPRS Delis käima ja proovima sealseid võikusid, siis saaks panna päris võrdluse kokku.

Kokkuvõtteks - täitsa okei koht, mis vajab veel aega arenemiseks. Kuna tegemist sellise kiirtoidukohaga, siis punkte jagama ei hakkaks.

Kellel väga rahast kahju ei ole, soovitame minna. Meil läks kokku umbes 10,50, seda siis ühe tavalise ja ühe suure saia ning joogi eest. Pole odav koht seega tihedat külastust toidunautlejate puhul kindlasti olema ei saa :).

PS! Fototõend aka fotosüüdistus on puudu, tihti omab söögiisu suuremat jõudu, kui mäletamine, et pilti võiks ka teha.


Millised on Teie muljed Subwayga seoses ja milline on Teie lemmik metroovõileib?

Lihtsad gurmaanid on noorpaar, kes armastavad toitu ning loomulikult - süüa. Blogi eesmärgiks on anda hinnang söögikohatadele, mida oleme külastanud - kui oled hädas, kuhu sööma minna, võib-olla leiad just siit endale meelepärase! Soovime rõhutada, et meil puuduvad vastava eriala paberid st me ei ole kokad, pagarid ... ja vähemalt lähitulevikus ei ole ka plaan antud eriala õppima minna. Oleme tavalised inimesed, tavalised kliendid, kellele meeldib s ü ü a! :)

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Uudised Toidunautlejad Subway, Tallinn (kesklinn)