EEVA naistekas

Kolmapäev, 24. April 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Jewelery by Avon cosmetics

Postitas blogisse: Do-Dolce
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

 
Did you know that in addition to cosmetics and body care products you can order beautiful jewelery, bags and accessorises from Avon?! Today I will show you my Avonjewelry collection.

 

image

This watch is shiny but not too much and I've got a number of compliments thanks to it. Right now it´s one of my favorite!

Butterfly necklace is actually with brooches, so it´s very convient and comfortable to wear with scarves! 

Bracelets with black stones and white pearls reminded me Pi-Ret beautiful jewelry, so they found immediately  place in my jewl collection. Avon bracelets are just a bit more affordable, but luckily they don´t have a cheap look!
image
Kas teadsid, et lisaks kosmeetikale ja kehahooldus toodetele saab Avon´ist tellida ka imeilusaid ehteid, kotte ja aksessuaare?!Näitan teile täna enda Avoni ehete kogu, millega olen väga rahul.
See kell on väga efektne ning olen mitmeid komplimente selle kohta saanud ja see on ka minu üks lemmik aksessuaar hetkel
Liblikaga kaelakee on tegelikult rinnanõelaga, seega on sellega väga efektne ja mugav kinnitada salle!
Mustade kivide ja valgete pärlitega käevõrud meenutasid mulle juba esimesel pilgul Pi-Reti kauneid ehted ning seega leidsid kohe kindla koha mu ehtelaekas. Avoni omad on soodsam alternatiiv käsitööle, kuigi õnneks ei näe nad halvad välja.

image image image image
Have you ever ordered some accessorises from Avon?
Kas olete kunagi tellinud Avonist aksessuaare, kuidas olete rahule jäänud?

Do-Dolce näol on tegemist on ühe Eestimaa neiu blogiga, kes on elanud nii Londonis kui ka Itaalias ning hetkel resideerub kodumaal. Blogi kajastab kõike, mis inspireeriv tundub - uued ostud, argipäev, outfit, toit, review, reisimised, retseptid ja ilusad pildid.

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Uudised Eneli Jewelery by Avon cosmetics