EEVA naistekas

Reede, 12. July 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

New: 08.05.14

Postitas blogisse: Jaanika
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

First thing that i got is this beautiful white top with pearl like studs around the collar.It was 7€ and i think that it goes well with my tribal skirts:) Next thing is Garnier eye make-up remover.It was 3.69€. I rediscovered my favorite concealer-Arteco camouflage cream.I can't believe that i had forgotten that.Such a amazing cream.It was 6.60 but i got it 6.25€ by having a partner card:)  Needed some new pairs of earrings.Those little things are pretty but they are cheap and they make my ears green. Last but not least i sthis Got2b Guardian angel heat protection.I have never tried it before so looking forward to do that.Plus it's a big bottle so it should last me a very long time:) It was 4.29€.

 

image

Kas teil on ka vahest nii, et mingi hetk saavad nagu kõik asjad täielikult otsa? Minul igatahes see kuu juhtus nii, et korraga said otsa küünelaki eemaldaja,silmameigieemaldaja,deodorant,tampoonid.Seega pidin tegema suurema sisseoste kohe:) Seega näitan ainult neid asju mida ma pole varem näidanud,sest kes see ikka tampoone või deodoranti näha tahab:) Lisaks kõigele muule oli mul ka pesu vaja ja tavaliselt ostan ma Adelli poest sealt merepuiesteelt.Seal olles jäi mulle silma see ilus valge topp,hinnaks oli 7€ .Suurus on 42 aga mulle jääb ta natuke isegi kaenla alt kitsaks. Kuna mu Nivea silmameigieemaldaja sai otsa ja kindlasti ma seda enam ei osta uuesti ,siis hankisin omale Garnier'i oma.Mulle kohutavalt meeldisid sama sarja niisked salvakad,seega ootused on suured ka selle toote puhul:) Mul läheb vähemalt iga kahekuu tagant vaja uusi väikseid kõrvarõngaid sest mingi hetk hakkavad nad mu kõrvu roheliseks tegema ja ma olen liiga laisk ,et kõrvarõngaid ka puhastada. Hinnaks oli neil 3.30€.Kunagi ammu ammu oli mu lemmikuks Arteco peitekreem ja ma ei tea miks ma selle sinnapaika jätsin aga taasavastasin ta.Tops on pisike ja hind 6.60 aga parterkaardiga sain soodukat 6.25 ja toon on 15. Ning viimasena oli mul vaja uut pudelit kuumakaitsespreid.Valisin välja Got2b Guardian angel,kuna pole seda varem kasutanud ja pudel on suur seega jätkub sellest kauaks.Toode oli saadaval soodukaga 4.29€

image

Blogi on peamiselt iluteemaline aga sekka satub ka elustiili :)

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Uudised Jaanika New: 08.05.14