EEVA naistekas

Esmaspäev, 17. June 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

DIY: suvised ja armsad lühikesed püksid

Postitas blogisse: IluExpress
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Kahju, kahju, kahju, ma pole siia tõeliselt ammu tulnud. Tegu on vist suure motivatsioonipuudusega, mis tõesti vallandub minu elus pea igal pool - koolis, trennis, igapäevatoimingutes ja paraku ka blogi. Lihtsalt ei oska teile millestki põnevast kirjutada, sest ma ise olen oma suures väsimusest kössi vajunud. Kõik tundub mõttetu, mõttetu, mõttetu.

 

Küll aga olen tänavapildis märganud ühe rohkem ja rohkem lühikesi püksipaare, mis kohe pilgud endale tõmbavad ja tänavad mõnes mõtte värvikamaks muudavad.(oeh kui paha sõnastusega lause).
Kuna Pinterest on koht, mida ma polnud kaua-kaua külastanud, oli sinna lisatud palju uusi ideid suveks ning täna tooksin teieni just moodsad isetehtud lühikesed püksid.

image
image
image
image
image
image
image

Väga paljudes pükstes on kasutatud pleegitamisetehnikat, st pükse on heledamaks kulutatud. Ka mina proovisin sama tehnikat eelmisel kevadel ning kui kellelgi peaks tekkima huvi sellise tehnika kohta, olen nõus tegema täiesti eraldi postituse selle kohta :)

Ilusat suveootust!

Väga-väga kurnatud ja suve igatsev Eliise

Olen Eliise Tartust, tegelen iluuisutamisega ja armastan ülekõige shoppamist. Minu blogi on kindlasti huvitav neile, kes soovivad lugeda toodete arvustusi ning mõningaid nippe, mis on iluga seotud.

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Uudised Eliise DIY: suvised ja armsad lühikesed püksid