EEVA naistekas

Laupäev, 25. May 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

New: E-Bay

Postitas blogisse: Jaanika
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

I ordered this bag 2 months ago and now last week i finally got it.I think it was around 15€.And honestly i really can't tell that i love it! I like it but as soon as i can i am gonna get a new bag.Usually i have huge bags,so big that my cats can hide themselfs in there..The opening of the bag is so small that even my shoes didn't want to fit.Also i carry a book with me and now i have to leave it behind.I like how the bag looks at the front,but i don't like the straps,the are kinda rough and old looking.Also i have already lost one of the studs and it is only the matter of time when they all are gone.But the bag was cheap ,so i can't really expect a good quality.

 

image
image
Tellisin kaks kuud tagasi omale koti ja lõpuks siis eelmine nädal sain kätte.Ja kui aus olla siis niipea kui võimalik,ostan ma uue koti.Maksis see kui ma ei eksi 15€ ja no oleme ausad,ega selle raha eest midagi head ei saakski,eriti veel Hiinast.Koti välimus on täitsa okei,needid ja kassid ja puha aga need rihmad on kuidagi väga koledast vanast nahast.Ja mina kes kannan pool oma elu kaasas ,siis selle kotiga pean ma selle maha jätma.Vana kott oli nii suur et mõlemad kassid mahtusid sinna sisse,see aga on nii väikse ava ja mahutavusega ,et isegi mu kingad ei tahtnud sinna sisse minna.Ja raamat mida ikka kaasas kannan,see jääb lihtsalt maha:( Ja juba olen ma suutnud ühe neetidest ära kaotada ja see on vaid aja küsimus kus nad kõik on läinud! image
image

Blogi on peamiselt iluteemaline aga sekka satub ka elustiili :)

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Uudised Jaanika New: E-Bay