EEVA naistekas

Laupäev, 09. December 2023

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Roosa blogiloosi võitja!

Postitas blogisse: Chelly's
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Hei!

Uus ja vinge nädal on alanud ning jõulud juba nii lähedal! Eelmisel aastal läks see jõulutuhin minust kuidagi mööda, aga sel aastal ei jõua ma seda aega ära oodata. Kingituste jahihooaeg on juba alanud! :)

Lisaks kõigele muule lahedale tegelen praegu kolimisega ning mulle saab külla tulla ka Werneri kohvikusse, mis on alati olnud minu lemmik koht Tartus ning kus ma nüüd töötan (instagrami abil on võimalik kursis olla minu äparduste ja õnnestumistega). :)  image Lisaks on teil kõigil võimalus nüüd blogi kohta arvamust avaldada, küsimusi ja nõu küsida ning kõike muud, sest ka olen nüüd saadaval ka Ask'is. Vastan mitte liiga ebaviisakatele ja isiklikele küsimustele nii kuidas vähegi oskan. :) image image Tänasega on lõppenud ka Roosa blogiloos, mille võitjal on põhjust rõõmutseda, sest minule endale on need tooted väga meeldinud.

Aitäh kõigile osalejatele! Te olete vinged! Suure põnevusega ootan 1000 Facebooki sõbra täitumist ja ka sellega kaasa tulevat loosi. :)

Küsisin teilt ka seda, millega oma näo juures kõige rohkem vaeva näete, kuna selle taha matan ka ise palju aega ja vaeva ning pean seda enda suurimaks iluveaks.

Mul on kombineeritud näonahk ning tumedad silma-alused, hommikul on mu nägu paistes ning see alaneb alles lõunaseks ajaks. Kõik pildistamised ja asja-ajamised üritan alati võimalikult õhtusse lükata. :) Näen tihti tumedate silmadega välja nagu ma poleks nädal aega maganud. Hea on teada, et ma pole selle kõigega üksi. :)

 Olen otsustanud selle murelapse tõsiselt kätte võtta ning ilmselt kajastub see ka minu postitustes edaspidi rohkem.

Kindlasti oskan teie poolt välja toodud probleemidele nüüd oma sulejooksu rohkem suunata. 

Jagan mõningaid ideid, tooteid ja lihtsaid nippe, mis on mind aidanud ning kindlasti on ka sinul mõni kasulik võte, mida teistega jagada. :)

Jutt on juba pikaks läinud. :)

Kes siis võitis seekordse roosa blogiloosi?

Mul on hea meel võitjale palju-palju-palju õnne soovida!

RIIN RAMM

Võtan sinuga, Riina, ise ühendust, aga aitäh veelkord kõigile, kes osalesid, lugesid, jagasid ning tuletan meelde, et printsessid ei tohi pead norgu lasta, et tiaara ikka peas püsiks. :)

Järgmise postituseni!

Kelly Treier, 18, Tartust, armastan moodi, naudin meigikunsti, raamatuid, muusikat ning fotograafiat ... minu blogist võib leida vastavasisulisi postitusi ning samuti seiku igapäevategemistest. Kontakt: kelly.treier@gmail.com

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Uudised Kelly Roosa blogiloosi võitja!