EEVA naistekas

Laupäev, 25. May 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

OOTD

Postitas blogisse: Do-Dolce
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Nädalavahetusel käisime mõisate tuuril ning siin on mõningad pildid sellest päevast. Plaanis on teha ka postitus mõisatest, kus käisime, kas olete huvitatud?

Väga tore on vahelduseks midagi sellist teha ja avastada ilusaid ning samas ununenud hooneid, nii mõnegi üllatuse osaliseks võib saada! Samas lipsasime sisse ka A.H.Tammsaare muusemisse Vargamäel ning Kilplaste teemaparkiMüüsleris.

Sel päeval oli palju sõitmist ning jalutamist nii ilusates aedades kui ka umbrohu väljadel, seega oli mugavus kõige olulisem!


Last weekend, we went to see Estonian manors, and here are some pictures from that day. The plan is to do a post about the manors where we went aswell, are you interested?
It´s very nice to do something like this, discover beautiful and also forgotten buildings.
We had a lot of driving and walking, so no fancy dresses or high heels, just comfortable clothes only!

 image image image image image image
Jacket Yshion Sports / Blouse trifted / Jeans Italian market / Sneakers Line Collection

Do-Dolce näol on tegemist on ühe Eestimaa neiu blogiga, kes on elanud nii Londonis kui ka Itaalias ning hetkel resideerub kodumaal. Blogi kajastab kõike, mis inspireeriv tundub - uued ostud, argipäev, outfit, toit, review, reisimised, retseptid ja ilusad pildid.

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!