ma tahtsin juba umbes 4 aastat tagasi keeleneeti, ema muudkui keelas jne.
no ja eelmise aasta detsembris istusin parima sõbrannaga tallinnas pelmeenikohvikus, ta lambist ütles et õu teeme keeleneedid.
järgmine reede tulime tallinna ja tegimegi ära.
see oli mul üks väga suur unistus, varsti saab juba aasta kui mul keeleneet on.
ma olen ülimalt rahul siiani. ilma on kuidagi ebameeldiv tunne suus:D
tegemine mul polnud täiesti ausalt valus
ma tundsin, kuidas kanüül läbi keele läks, kuid valu polnud.
rääkida algul ei saanud. 5 minuti möödudes oli kõik OK!
paiste läks ka, nii umbes 4 päeva.
aga kõik üle elatud. väga väga rahul olen