heh, pisut segane stoori tuli kokku, ühesõnaga. Poisi eks tüdruk küsis, kas ta saaks poisilt veidi tunde ning poiss oli sellega vast nõus, mulle serveeris ta seda üsna tagasihoidlikult ja rahulikult, arvatavasti kartes, et ma satun paanikasse. Vastupidi, olin üsna rahulik. Kuigi seesmiselt olen üsnagi paanikas, mis edasi saab!? Veidi hiljem rääkisime sel teemal uuesti, küsisin igasuguseid asju...ja miskipärast ütleb mu sisetunne, et ma ei peaks muretsema...mõelda vaid, on see siis nüüd hea või halb!?