Heiiiiiiii

Tundub, et kõigil on sama jama, vms

Oijah, mul endalgi, aga muidu ütleksin selle silma vaatamise koha pealt, et selle järgi saab tõesti aru, kas poiss on huvitatud sinust või ei... Minu puhul on samuti, kui ma pikalt silma vaatan, see edastab justkui signaale kutile, et sina oled huvitatud, ega ta tajub ka ikka

Poiss ei pruugigi esialgu märgata sinus midagi, aga kui te juba rohkem kokku satute ja suhtlete, see kõik muutub

Ja kindlasti ärge olge pealekäivad, sest kui te paneksite end olukorda, kus teile käib pinda mingi jobukakk.. poleks teil siis halb

? Ja muidu, kui keegi ei julge seda suudlemis asja teha.. siis, ma muidugi ei tea kuidas teil joogiga on.. ega ma ise ka hull jooja pole, aga kui see samune kutt on läheduses, ikka võtaks ju

ja seda võiksite katsetada, kuna teadagi, kui on pisut alkoholi sees ollakse julgeb, vot siis mine kuti juurde ja suudle teda.. siis sa näed kuidas ta reageerib, ning hommikul, kui ta reageeris halvasti võid tuua vabanduseks selle, et sa olid ju joogine

ja kui kutt vaatab sind juba märksa meelsama pilguga, tead kohe, mis tegema pead

Loodan, et minust oli ka pisut abi
D.