EEVA naistekas

Laupäev, 02. December 2023

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Tere, Külaline
Seksi ja suhetega seotud artiklid ja arvamused.
 • Lehekülg:
 • 1

TEEMA: 10 vihjet edukaks kohtinguks

10 vihjet edukaks kohtinguks 11/11/2007 00:00 #1

 • Eeva
 • POLE LEHEL
 • Artikliarvustused
 • Postitusi: 170

Esimene kohting

1Tunne ära oma käitumistaktika
Ükski vihje ei aita sind, kui sa ei kujunda oma taktikat, mis aitaks sul kohtingutel edukas olla. Paneb hämmastama, et inimesed kaebavad selle üle, et ei kohta ühtegi uut inimest, kui nad aga ise selleks suurt midagi ei tee, ei pane ennast situatsiooni, kus teisel inimesel võiks tekkida sinu suhtes empaatia.
Kartus uute tutvuste ees on üks enimlevinud mudeleid. Inimene kardab taas tõrjutuks saada ja sellega loob justkui mingisuguse kaitsemullikese enese ümber. Tuleb endale selgeks teha, et sa väärid õnne ja õnnestumist.
Nõuanne: saavuta emotsionaalne tasakaal ja anna endale võimalus.

2Ole tõene ja ehtne
Jää alati iseendaks, ära esine kellegi teisena. Lihtne oleks ju esineda internetis kellegi teisena, kuid siis see interneti suhtluseks jääbki, sest silmast-silma kohtudes saab vastaspool varem või hiljem teada, kes sa tegelikult oled. See oleks pettus, kus kaotajaks jääksid sina. Jäta meelde, et väärtusliku suhte aluseks on ausus.

3Järgi oma sisetunnet
Ära mine kohtingule, kui see on sulle kas siis ema, isa, sugulase, sõbra poolt peale surutud teadmisega, et ta on suurepärane saak. Selle üle peab sinu sisetunne otsustama, kas ta on seda või mitte. Ära mine kohtingule haletsusest, kui sind on välja kutsutud, aga sa ei tunne ennast mugavalt, ega taha ka ära öelda. See oleks partneri asjatu lootuste hellitamine.
Kui aga inimene äratab sinus huvi ja paneb su näo särama, kuigi ta ei pruugi sinu tüüp olla, tasub alati samm astuda ja vaadata, milleni tutvus viia võib. Ega kohting veel abielu ei ole, see annab sulle võimaluse tutvuda teiste inimestega, neid tundma õppida ning samas avastada ka iseennast.

4Järgne oma kirele
Õnnelikud inimesed on reeglina sarmikamad, isegi kui nad kannavad lisakilosid, on kaotanud juuksed või ei oma suuri rahasummasid. Õnnelikud on inimesed, kes on leidnud endale väljundi elus ning on sellest motiveeritud.
Kõndides mööda seda motiveeritud elurada, mis ümbritseb sind õnnega, on sul suur võimalus kohata sama õnnelikku inimest.

5Esmakohting ei peaks olema nii üksikasjalikult viimistletud
Pane see vihje endale kõrva taha ja säästad hulga raha. Esimene kohting võiks olla kuskil toredas kohvikus, looduses või kus iganes, aga mitte kohe kallis restoranis kaaslasega, kelle suhtes sul on suured lootused ja siis selgub, et te ei sobigi. Võta rohkem vabamalt esmakohtingut ja ära loo endale kohe illusioone.

6Esmakohting ei ole intervjuu, ära pabista
Paljudel juhtudel tundub esmakohtingule minek nagu minek esinemisele või intervjuu andmisena. Tegelikult pole asi nii hull. Tuleb hoolikalt järgida seda vihjet, et hea mulje jätmisel üle ei pinguta ja ei hakata kellegi teisena esinema, millest oli ka eelnevalt juttu. Eriti mehed kalduvad esmakohtingul kohe ennast kiitma, eriti siis kui vastaspool teda sümpatiseerib. See tekitab aga olukorra, kus naine on ainult kuulaja rollis ja seda ei saa küll siis kohtinguks pidada. Jäta meelde, et meeldivas vestluses tuleb anda ja võtta. Sa ei tohiks kunagi olla ainult rääkija või ainult kuulaja. See jätab mulje, et sa ei austa vestluspartnerit ja pead teda ebahuvitavaks.

7Ära hakka kohe südant puistama
Kui sul on midagi elus juhtunud või juhtumas, siis ära hakka sellest rääkima kohe esimesel kohtumisel. Inimesed vajavad aega emotsionaalse taseme saavutamiseks, isegi siis, kui nad on füüsiliselt atraktiivsed (ja mehed vajavad rohkem aega kui naised). Kui end esmakohtingul liiga avad, siis võid oma partneri eemale ehmatada. Hoidke neid uudiseid paar kohtingut enda teada, enne kui ennast rohkem avama hakkate. Kui kindlasti teatage enne, kui suhe muutub tõsisemaks, sest ausus on suhte üks alustalasid.

8Kogenud kohtingul käijal on varuks ka üllatused
See võib kõlada kui kulunud vihjena, aga üllatavalt vähesed inimesed mõtlevad kohtingu varakult läbi ja toovad seiklusi ja üllatusi kohtingusse. Kui sul pole aega osta kontserdipiletit või plaanida mõnda huvitavat päeva retke, siis pole sul ju ka aega suhteks ja kohtinguks. Halb kombinatsioon on töönarkomaan, kellel puudub sotsiaalne elu. Tööd ei keela keegi kõvasti teha, aga see ei tohi häirima hakata sinu elu, kui sa soovid 100%-list suhet.
Soovitaks teha mingi nimekirja, kuhu saate kanda oma huvitavad ideed kohtinguteks. Siis ei tule üllatuseks kohtingul olles, et sul polegi ühtegi ideed võtta.

9Kui tunned tõmmet, siis väljenda end korrektselt
Jäta meelde, et isegi väga atraktiivne ja võluv inimene ei ole oma saavutuse edukuses 100% kindel. Kui sa lähed kontingule kellegagi, kes vastab su ootustele, siis anna seda ka oma partnerile teada. See muidugi ei tähenda seda, et esmakohtingu lõpus pead sa kohe liiga pealetükkivaks muutuma. Annab ka delikaatselt märku anda, et kohtingu partner on nii vaimselt kui ka füüsiliselt võluv.
Restoranis olles ei teeks paha õrn puude vastu partneri jalga, väike silmade mäng, laskudes partneri huultele. Pilk ütleb enamat kui tuhat sõna.
Õhtu võiks lõpetada suudlusega. Kui naisterahvas ei tunne mugavalt anda suudlust huultele, siis võib ka piirduda kerge põsemusiga.

10Ära esmakohtingul üle pinguta
Ära anna endast kohe kõike esmakohtingul. Kui inimene sulle väga meeldib, siis ära helista talle kohe iga päev. Helista kord nädalas, et paika panna uus kohting. Ära saada ka emaile iga päev. Ühest-kahest nädalas piisab, aga kirjuta millestki sellisest, millest partner huvitatud oleks.

Õnne

   

Loe lisa...

08/12/2007 14:20 #2

 • Esta
 • POLE LEHEL
 • Vaatleja
 • Postitusi: 5
kui armas pilt üleval , minu esimene suudlus vast jääb ka vast sinna kanti kuhugi

13/08/2011 19:48 #3

 • zxe1992
 • POLE LEHEL
 • Vaatleja
 • Postitusi: 7
kui armas pilt üleval , minu esimene suudlus vast jääb ka vast sinna kanti kuhugi
kasulik info meile kõigile
 • Lehekülg:
 • 1
Lehekülje loomise kiirus: 0.59 sekundit
 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Foorum