EEVA naistekas

Laupäev, 25. May 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Eneli takes Italy - vlog!

Postitas blogisse: Do-Dolce
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Finally I had time to cut this video together, honestly I already forgot those clips and it seemed to be such an mission impossible. It took me for a while (hmm, I mean almost a year :D) but I´m happy with the result, obviously it´s not as fancy as I hoped it will be, but hey, it´s my first video ever and at least I gathered memories together and it´s nice to have it done. So I decided to share that with you also, little sneak peak into my Italian trip, I also include all the links with all the posts about this trip. If you are new here, then just so you know that me and my brother family visited my Italian family, town called Camaiore, where I lived and surrounding places.

 

Eneli takes Italy - through Instagram
Eneli takes italy - part 1
Eneli takes Italy - part 2
Eneli takes Italy - extras


Lõpuks võtsin end kokku ja tegin Itaalia video ära, ausalt öeldes unustasin vahepeal need klipid juba ära ja see monteeirmine tundus täielik Võimatu missioon. Aega võttis palju (hmm, peaaegu aasta! Oh gosh, videot monteerisin kokku kaks päeva :D), kuid sain tehtud ja olen rahul. Loomulikult ei saanud ma tulemust absoluutselt nii heaks kui lootsin, kuid see on minu esimene video ja vähemalt on mälestused enda jaoks kokku pandud. Parem see kui mitte midagi, seega lasen ka blogilugejatel vaadata milline meie Itaalia reis välja nägi. Lisasin siia postitusse ka lingid kõikide postituste juurde, mis sellest reisist tegin. Kes ei mäleta või on siin uus, siis olin nö giidiks enda venna perele ja käisime minu Itaalia kodu-linnas Camaiores ja perel külas ning külastasime ka ümberkaudseid paiku. Valetan kui ütlen, et igakord seda videot vaadates igatsus peale ei tule, suur osa südamest on Itaaliasse jäänud...Facebook | Twitter | Instagram| Bloglovin | Weheartit  

Do-Dolce näol on tegemist on ühe Eestimaa neiu blogiga, kes on elanud nii Londonis kui ka Itaalias ning hetkel resideerub kodumaal. Blogi kajastab kõike, mis inspireeriv tundub - uued ostud, argipäev, outfit, toit, review, reisimised, retseptid ja ilusad pildid.

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Seks & suhted Eneli Eneli takes Italy - vlog!