EEVA naistekas

Esmaspäev, 17. June 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

I DID IT! Sõit paraplaanil - Põhja - Küpros

Postitas blogisse: Costany's Sparkles
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Mäletate, kuidas ma mõni aeg tagasi rääkisin, kui väga ma kõrgust kardan.. Eeeeh, nojah. See sai nüüd ületatud! Otsustasime Triinega Küprose reisi ajal võimalikult palju põnevaid asju korda saata. Võin käsi südamel öelda, et sellest põnevamaks vist enam minna ei saagi. Me hüppasime kalju äärelt alla! 

 

image

Meie hüpet vahendas http://www.highlineparagliding.com. Leidsime nad sadamast ja tegemist oli sellise vahva perekonna firmaga. Nad olid Uus-Meremaalt pärit ja mulle meeldis nende suhtumine. Nad ei olnud kuidagi pealetükkivad ja andsid meile aega mõtlemiseks. Ostsime siis paketi ära ja pidime mitu päeva kripeldava südamega ootama. image image

Hüppasimegi kolmekesi. Igal ühel oma juhendaja. Sõitsime autoga kõrgele, kõrgele mäe tippu ja peatusime kahe mäe vahel oleval lagedamal platsil. See oligi kõige kõrgem koht, kuhu minna. Ma tundsin, kuidas mu käed täitusid külma higiga ja jalad tudisesid all. Ma mõtlesin, et ma minestan! Samas teotahe oli niiiiiii, niiii suur! Mina olingi esimene meist kahest, kes hüppas. Ootasime siis kalju ääre peal kuni tuul õiges suunas puhub. Mina pidingi seda tuult vist kõige kauem ootama.. Seal ääre peal seistes tundus see 10 minutit kohe eriti pikk aeg. Ja järsku hüüdis instruktor "NOW RUN"!

image image image

Ja woaaaaaaaaaah, olingi õhus! Ma arvan, et kogesin sel hetkel läbi kõik võimalikud emotsioonid. Maandumise ajal olid mul pisarad silmas ja samas suu kõrvuni. Kui maha istusin, siis hakkas pea ringi käima, süda läks pahaks, aga samalajal süda kilkas. Kindlasti, kindlasti, kindlasti proovige järele. See on midagi kirjeldamatut! 

Mis on kõige julgem asi, mida Teie teinud olete?

Costany's Sparkles ilu ja elustiili blogist on saanud üks hubane kohake, kus koos lugejatega jagatakse omavahel infot parimate ilutoodete, vingeimate tegevuste ning kõige maitsvamate retseptide kohta!

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Seks & suhted Triinu Liis I DID IT! Sõit paraplaanil - Põhja - Küpros