EEVA naistekas

Kolmapäev, 24. June 2026

Last updateT, 05 Aug 2025 8am

  • Registreeri
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *

    * kohustuslikud väljad

Tere, Külaline
Rasestumine, selle vältimine. 9 kuud -> imikust teismeliseni

TEEMA: Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 05/06/2009 23:24 #241

  • angelina
  • POLE LEHEL
  • Moderaator
  • Postitusi: 6821
Nagu näha, kõik välismaised. Kasutasin üht lehekülge, kus neid nö genereerida sai ja saadud vastustest valisin mõned.
Siiski kõik loetavad-hääldatavad nimed minuarust, see mulle oluline.
Üldiselt pean eesti nimebaasi kas liiga vaeseks minu jaoks või on kõik liiga levinud need nimed

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 05/06/2009 23:25 #242

  • Havana
  • POLE LEHEL
  • Aktivist
  • Postitusi: 2755

Mulle meeldivad natuke võõrapärased nimed, mittelevinud. Aga kerged ja mittemidagi enneolematut.


Erin
Bianca
Adriana
ja loomulikult Havana

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 06/06/2009 00:00 #243

  • Philomela
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1881
Mulle meeldiks Säde tulevase lapse nimeks... tõenäoliselt lähebki see nimi loosi teiseks eestnimeks (meil tuleks neid 2 - üks eesti, teine hispaania).

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 06/06/2009 00:01 #244

  • angelina
  • POLE LEHEL
  • Moderaator
  • Postitusi: 6821
Olen kuulnud nime Sähkra ja Särel.

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 06/06/2009 11:44 #245

  • Babe
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 670
Mulle on koguaeg Amanda meeldinud, väga. Kusjuures olen selle leidnud surnuaedadel kolades, et ju siis vana eesti nimi. Oma lapsele ei paneks, aga nimi iseenesest on ilus.

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 06/06/2009 11:46 #246

  • Babe
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 670
Mulle meeldiks Säde tulevase lapse nimeks... tõenäoliselt lähebki see nimi loosi teiseks eestnimeks (meil tuleks neid 2 - üks eesti, teine hispaania).

Teie laps on küll tulevane keravälk. Nimeks Säde, hispaania temperament...

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 06/06/2009 11:46 #247

  • Hairspray
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 221
Vivian

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 06/06/2009 11:47 #248

  • Babe
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 670
Ma sain vist valesti aru. Kas su mees on hispaanlane või niisama meeldivad hispaania nimed?

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 06/06/2009 15:14 #249

  • Philomela
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1881
Ma sain vist valesti aru. Kas su mees on hispaanlane või niisama meeldivad hispaania nimed?
Ta ei ole hispaanlane, aga emakeelena räägib hispaania keelt... sellest ka siis hispaania nimi teiseks eesnimeks. ta on ladina-ameeriklane

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 06/06/2009 15:50 #250

  • kadri5
  • POLE LEHEL
  • Veteran
  • Postitusi: 3373
Minul sõbrannadel on huvitavad nimed: Bhatrice, Brigitha, Jolanda, Jessica, Mesike,Ketli. Veel meeldivad Janet ja Janelle ja Eliisabet. Aga siiani on lemmik Paula ja selleks ta ka jääb !

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 06/06/2009 15:53 #251

  • Tere!
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 585
Heilike, Aadelheid- lemmikud nimed ka kusjuures.

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 06/06/2009 16:04 #252

  • Cetyl
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1236
Isegi minu nimi kaks korda siit läbi käinud, mida ma imestan. :)Endale meeldivad siis Emilie, Mia, mis on juba hetkel väga levinud , Grettel ja Ketly. Ketly meeldib isegi vägavägaväga!

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 06/06/2009 22:09 #253

  • Philomela
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1881
Mis te arvate muidu meie nimevalikust? Kui kuskil näete tulevikus sellist nime, siis teate kelle laps
Pmst see ei oleks veel täisnimi, aga peab uurima neid nimeseaduseid, siin ei lubataks tõenäoliselt panna sellist nime nagu meie tahame, ja seal ei ole ju ä-tähte, seega peaks olema mingi Sade ja ise igale poole täpid peale kirjutama, see oleks imelik... Ja seadus on ju Eestis, et erandlikud võõrapärased nimed on lubatud, kui tõestad ära, et ühe lapsevanema päritolu seda põhjendab... No eks me siis lähme põhjendame, et näed, tahame sellist katoliikliku traditsiooniga nime panna Mariana del Pilar Säde ntx Väga äge oleks.

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 07/06/2009 17:07 #254

  • Nupsuik
  • POLE LEHEL
  • Moderaator
  • Postitusi: 3925
Adriana
Mu mehele see nimi nii meeldib ja see on tema poolt ära otsustatud, et see saab esimese tütre nimeks.
Christella on ka väga ilus nimi- nii kirjapildi, kui ka häälduse poolest.

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 07/06/2009 17:24 #255

  • Chiff
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 169
Lorendalee on kaunis nimi. Mulle lihtsalt nii meeldib see!

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 07/06/2009 17:46 #256

  • Coconut
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 288
Mulle meeldib Miranda. Madisson on ka väga ilus, aga eesti keeles on see rohkem nagu perekonnanimi

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 07/06/2009 18:30 #257

  • Deana
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 27
Christella ja Kristiane on päris huvitavad

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 07/06/2009 20:44 #258

  • Muzzzy2
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 815
Cärol(y), Marleen, Elke, Britt,

Brendon, Janel,

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 07/06/2009 21:15 #259

  • Philomela
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1881
Nieves. Mitte et ma seda nime just esmakordselt avastasin, aga kohe sai kinnisideeks, kui uuesti nägin.
Nii hea nimi lihtsalt. Nieves Säde. Hakkame uuesti nime üle vaidlema täna õhtul

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 09/06/2009 00:41 #260

  • Selena
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 20

Mulle meeldib ka Christella ja siis Lisandra ka.


ja siis sealt Ameerika kuulsustest mulle meeldivad siis Selena ja Miley aga viimast ei oskaks vanematest inimestest keegi hääldada.Siis peaks panema Mailei või siis Maili aga mulle meeldib just Miley kirjapilt
Lehekülje loomise kiirus: 1.18 sekundit
  • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Foorum