EEVA naistekas

Kolmapäev, 24. June 2026

Last updateT, 05 Aug 2025 8am

  • Registreeri
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *

    * kohustuslikud väljad

Tere, Külaline
Rasestumine, selle vältimine. 9 kuud -> imikust teismeliseni

TEEMA: Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 17/10/2008 15:42 #201

  • quean
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1643
Mulle meeldib ka Marii ja üks tuttav pani tütrele nimeks Lisell.

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 17/10/2008 16:50 #202

  • Phoibos
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 260
Stina Maria

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 17/10/2008 17:01 #203

  • quean
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1643
Just lugesin netist, et ühel puudega tüdrukul on nimeks Liis Marii. Nii ilus kombinatsioon mu arvates

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 17/10/2008 17:59 #204

  • kadri5
  • POLE LEHEL
  • Veteran
  • Postitusi: 3373
Paula on juba väiksest saati mu lemmik olnud, kusjuures.

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 18/10/2008 12:00 #205

  • trinity
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 29

Lubasin enda sõbrale, kes nüüdseks kahjuks surnud, et enda tütrele panen kunagi nimeks Claudia, sest tema sugulasel on tütar, kel nimeks Kerly-Claudia ja ta armastas seda pisikest väga!


Niiet seetõttu meeldib mulle see nimi väga

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 01/12/2008 17:41 #206

  • merkz75
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 53
Mulle endale on pikka aega meeldind tohutult Vanessa, Gabriella ning Eva. Tütar on mul Gabriella. Pikka aega kaalusin millist panna aga kui lõpuks nägin teda oli kohe Gabriella nägu.

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 01/12/2008 17:51 #207

  • Tessa
  • POLE LEHEL
  • Aktivist
  • Postitusi: 2098
Paula meeldib, aga vahel meenutab see mulle liigselt Pauli.

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 01/12/2008 17:55 #208

  • angelina
  • POLE LEHEL
  • Moderaator
  • Postitusi: 6821
Tütar on mul Gabriella. Pikka aega kaalusin millist panna aga kui lõpuks nägin teda oli kohe Gabriella nägu.
Väga ilus nimi!

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 01/12/2008 18:48 #209

  • liisuh
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 93
Eva-Liisa. See mu enda nimi , mis nii väga meeldis mu lasteaiakasvatajale, et ta pani oma lapsele selle nime

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 01/12/2008 21:11 #210

  • suveplika
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 836
Barbi, Mya, Annika on ka ilus

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 13/12/2008 22:55 #211

  • Kiiisu-
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 271
Mia-Marleen , Sandra , Cätliss , Liis-Marii (: need hetkel lemmikud

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 13/12/2008 23:16 #212

  • Babe
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 670
Amanda

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 13/12/2008 23:48 #213

  • Adeele
  • POLE LEHEL
  • Aktivist
  • Postitusi: 2517
Britta on ikka veel lemmik. Aasta aega juba vist.
Peale selle veel Kristine, Mia-Maria, Liis-Marii, Ann-Marii, Mari-Liis, Liisbeth, Elisabet, Gretel ja Grete.
Suht eriline on veel Charlotte-Lorena.:)Mu tuttava nimi.

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 13/12/2008 23:50 #214

  • Babe
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 670
Britta on ikka veel lemmik. Aasta aega juba vist.
Peale selle veel Kristine, Mia-Maria, Liis-Marii, Ann-Marii, Mari-Liis, Liisbeth, Elisabet, Gretel ja Grete.
Suht eriline on veel Charlotte-Lorena. ...

Üks nimi ,mida sa ütlesid on minu nimi

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 14/12/2008 14:17 #215

  • Eleriinu
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 82
Betty, Lissy, Shelly, Elisabeth, Crislin, Mary, Mary-Jane, Jane.. )

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 14/12/2008 14:52 #216

  • barbiee
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 659
Paula on juba väiksest saati mu lemmik olnud, kusjuures.
Minu nimi on Paula

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 14/12/2008 15:02 #217

  • Zhery
  • POLE LEHEL
  • Veteran
  • Postitusi: 3011

Mia-Adrina, Rebeka, Kathi. näiteks

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 14/12/2008 15:24 #218

  • Melissa
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1430
Khalen, Kherly, Karolin, Lisette, Chyrsten - sõbrannade nimed, mulle väga meeldivad. Melissa on ka muidu ilus nimi.

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 14/12/2008 16:25 #219

  • Tessa
  • POLE LEHEL
  • Aktivist
  • Postitusi: 2098
Melissa, kas nimedes Khalen ja Kherly siis h-tähte ka öeldakse? Või kuidas see hääldus on?

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 14/12/2008 16:27 #220

  • cookie
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 435
Melissa, Lisanna, Marie, Cathy, Sandra, Alexandra, Cassandra, Loretta, Emilia, Amelia
Lehekülje loomise kiirus: 0.74 sekundit
  • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Foorum