EEVA naistekas

Kolmapäev, 24. June 2026

Last updateT, 05 Aug 2025 8am

  • Registreeri
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *

    * kohustuslikud väljad

Tere, Külaline
Rasestumine, selle vältimine. 9 kuud -> imikust teismeliseni

TEEMA: Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 30/08/2008 00:27 #181

  • Joanna
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1655
Melissa, Joanna, Patricia, Brigita, Kadi, Marin, Helene, Linda jne..

ohohh, neid on palju. Igatahes ise olen alati pooldanud neid kõige lihtsamaid Eesti nimesid.
(kuigi väljatoodud pole just kõige lihtsamad kõik )

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 31/08/2008 23:35 #182

enda lemmik on kogu aeg olnud Aurelia. nii ilus minu meelest. veel meeldivad Melissa ja Viktooria

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 01/09/2008 19:51 #183


Vilma, Egle, Liseth(mu ühel sugulasel on see nimi, nii nummi), Berit, Mirtel, Sidney, Pilar ja Eva

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 01/09/2008 19:52 #184

ja Melisse, Rebecca ja Käthleen on ka norm:angel:

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 02/09/2008 21:54 #185

  • Sirli
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 272
Pilar, Keilin, Kaisa, Lisann, Carola, Elisa

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 02/09/2008 22:26 #186

  • brits1
  • POLE LEHEL
  • Veteran
  • Postitusi: 3763
Mulle on viimasel ajal hakanud Janeli meeldima. Nii ilus nimi mu meelest:)

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 28/09/2008 19:21 #187

  • Marica
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 28

Mulle absoluutselt ei meeldi, kui lapsele pannakse eriti pikk ja keeruline nimi.:confused:Pärast lapsel endal raske seda kirjutada ja teistele seletada, kuidas seda täpselt hääldada ja kirjutada.:confused:Muidugi tahavad paljud, et oma lapsel oleks ilus ja eriline nimi, aga selline nimi ei pea kindlalt ülipikk olema.


Kui minul laps sündis, siis tahtsin väga, et lapse nimes oleks Y-täht sees või nimi ise hakkaks T-tähega (mehe nimi algab T-tähega ja nimes sees on Y-täht). Tahtsin ka, et nimi oleks lihtne ja lühike.Panin lapsele nimeks Mya.Väga mõnus, lühike ja nunnu nimi minumeelest.Samas teistsugune.:)Hääldus - Mia

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 28/09/2008 19:24 #188

  • Marica
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 28
Unustasin kirjutada, et väga nunnud ja mõnusad nimed on veel : Elsa, Ann, Anni ja Iti.

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 28/09/2008 21:10 #189

  • Nupsuik
  • POLE LEHEL
  • Moderaator
  • Postitusi: 3925
Oma tütrele panime nimeks Lisandra.
Ma olen seda nime juba ammu mõelnud oma esimesele tütrele panna .

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 28/09/2008 21:15 #190

  • Philomela
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1881
Mariana. Paulina.

Hetkel kaks lemmikut, aga vaevalt minu sõna selles peale jääks

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 14/10/2008 21:33 #191

  • Tessa
  • POLE LEHEL
  • Aktivist
  • Postitusi: 2098
Panin lapsele nimeks Mya.Väga mõnus, lühike ja nunnu nimi minumeelest.Samas teistsugune.Hääldus - Mia

Väga hea lahendus - Mya


Mul on mingi kiiks. Ma ei saaks oma lapsele panna nimeks midagi sellist, mis mul enda tuttavatel või sõpradel on. Näiteks mulle meeldis Nele nimi, ja nüüd mu toakaaslase nimi on Nele. Niisamuti on meeldinud Sandra ja Paula.


Ja nüüd siis ongi jäänud veel Kaisa, Laura, Ann ja väga südamelähedane on nüüd ka Mya

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 14/10/2008 22:05 #192

  • Crislin
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 351
Ketlin ja Mirtel - suured lemmikud.
Meeldib veel Johanna ka.

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 14/10/2008 22:50 #193

  • Liisakene
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 451
Christin-Liis, Christella/ Kristella, Kristiane, Kristin. Maitea kas võõrtähega võib nimi enam üldse alata, vahepeal oli mingi teema, et enam ei või

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 15/10/2008 12:47 #194

Sofia (ei tea kas keegi on pakkund..ei lugend läbi:)
Expect the bullshit, but never accept it.

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 15/10/2008 12:57 #195

  • quean
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1643
Mulle meeldivad Keidi ja Erika

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 15/10/2008 16:15 #196

  • suveplika
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 836

Mulle absoluutselt ei meeldi, kui lapsele pannakse eriti pikk ja keeruline nimi.Pärast lapsel endal raske seda kirjutada ja teistele seletada, kuidas seda täpselt hääldada ja kirjutada.Muidugi tahav ...
Mya on nii ilus !!! paneksin enda lapsele kunagi kindlasti

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 15/10/2008 17:30 #197

  • Adeele
  • POLE LEHEL
  • Aktivist
  • Postitusi: 2517
Minu hetke lemmikud on Kristine ja Britta. ( Britta ei saa ma oma lapsele nimeks panna kahjuks, sest vennatütre nimi on Britta. Mina vana loll veel soovitasin seda nime:D )

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 15/10/2008 18:26 #198

  • Deserves-
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 369

Meeldib Mia-Maria. Väga hästi kõlab minu arust. Maria on ka mu lemmik juba ammu.. Savannah on ka minu arust selline ilus nimi, aga esiteks oleks raske kirjutada ja see pole selline.. eesti pärane vms. Aga mulle meeldib ikka väga

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 15/10/2008 23:14 #199

  • Catry
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 173
maria-karoliina, maribel, piia, delia, edelyn

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 17/10/2008 15:05 #200

  • Deserves-
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 369
Marta on ka nunnu.
Lehekülje loomise kiirus: 1.07 sekundit
  • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Foorum