EEVA naistekas

Kolmapäev, 24. June 2026

Last updateT, 05 Aug 2025 8am

  • Registreeri
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *

    * kohustuslikud väljad

Tere, Külaline
Rasestumine, selle vältimine. 9 kuud -> imikust teismeliseni

TEEMA: Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 04/03/2008 20:54 #161

  • rinsuke
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 16

Mulle meeldib Alissa
Kunagi ammu meeldis mulle ühe tuttava nimi hullupööra : Hanna-Mia, aga nüüd kui on nii palju selliseid kellele meeldib Mia, siis ta ei tundu enam nii eriline.

Mulle meeldis ka aastaid nimi Mia, aga nüüd on seda nime ikka jah päris palju. Mulle meeldib veel Sarah.

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 05/03/2008 17:47 #162

  • vanilje
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 273
mirtel on ka minu üks suur lemmikuid.

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 05/03/2008 18:50 #163

Eliise on ammune lemmik:heart:

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 27/03/2008 14:22 #164

  • SilviaR
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 494
Oma tütrele panime nimeks Lisandra. Teise variandina kaalusime Lizette't.

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 31/03/2008 13:10 #165

  • SilviaR
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 494
Lisanna on samuti ilus nimi.

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 31/03/2008 13:20 #166

  • Lona
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 1
<A href="www.nimi.ee">www.nimi.ee</A> sealt saad ise valida millist aga soovid.. valik on piisavalt lai

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 01/04/2008 09:45 #167

  • SilviaR
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 494
Mina soovitan rohkem välimaa netilehekülgetelt nimesi otsida,lihtsalt suurem valik.
nt.<a href="www.babynames.com/">babynames.com</a>

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 01/04/2008 11:14 #168

  • angelina
  • POLE LEHEL
  • Moderaator
  • Postitusi: 6821
Kelly-Maria

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 12/04/2008 18:39 #169

  • Miia
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 318
Mulle meeldib ka Mia ja siis veel Brit. Ainukesed tüdrukunimed, mis mulle istuvad. Poiste nimesid on palju ilusaid.

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 13/04/2008 11:57 #170

  • nastik
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 278

Ma eelistaks hästi lühikesi ja lihtsaid nimesid. Pikad, keerukad ja välismaised krõnksnimed on raske lapsel endal öelda ja veel raskem hiljem suheldes teistele selgeks teha ja neile meelde jätta. Ei poolda seda viimaste aastate peenutsevate nimede trendi siin Eestis. Samuti ka seda maaniat mitte, et igale lapsele pannakse kaks-kolm nime.


Anni, Mia, Kadi, Ly,... umbes sellised meeldivad. Aga võib ka mõne lühikese nime ise välja mõelda, et liiga palju teistega ei kattuks. Näiteks Päi, Päia, Päie, Päike,... See viimane eriti, meeldib

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 13/04/2008 11:58 #171

  • Pilar
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1786
Paistab, et varsti on terve Eesti Miasid täis Kõigile meeldib see nimi

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 18/07/2008 23:29 #172

  • Cucci
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 8
Lisette, Jessica

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 18/07/2008 23:42 #173

  • krissukas
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 428
Elisa, lihtsalt meeldib ja kui kaks nime koos siis Maria Liisa.

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 18/07/2008 23:54 #174

  • dablond
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 42
Marelle, Cärol, Joanna, dana-loreen

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 19/07/2008 12:23 #175

Mulle meelduvad sellised, Eliisbeth, Lisandra, Mirell, Laurel, Diandra, Egely, Gretely/Greetely, Marietely , Karmel !!

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 09/08/2008 13:57 #176

Mia on Soomes peaaegu igal lapsel, kas siis esimesena või teise nimena ! Niiet ise ei paneks, ja vägä ei meeldi ka.

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 09/08/2008 13:58 #177

Liseth on ka vägä ilus nimi, aga mu sugulase lapsel on ....sorry, et kaks posti.

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 09/08/2008 14:44 #178

  • -MiMii
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 180
Mulle just igasugused Lisanned ja Lisethid ei meeldi
Miia meeldis mulle ka kunagi , aga nüüd on uued lemmikud :)Et siis Lotte, Grete, <span style="text-decoration: underline;">Helen, Nele,</span> Laura, Sara meeldib ka (aga kirjapilt jääb imelikuks:D) .

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 29/08/2008 15:12 #179

  • Liisu87
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 32
Minule väga meeldib nimi Johanna. Kui kunagi ise lapse saan ja on tüdruk siis saab just selle nime. Muidu meeldivad veel Liise ja Marleen ka

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 29/08/2008 22:51 #180

  • Kypsiz
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 292
Kõige tavalisemad eesti nimed ongi kõige ilusamad
Lehekülje loomise kiirus: 1.12 sekundit
  • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Foorum