EEVA naistekas

Kolmapäev, 24. June 2026

Last updateT, 05 Aug 2025 8am

  • Registreeri
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *

    * kohustuslikud väljad

Tere, Külaline
Rasestumine, selle vältimine. 9 kuud -> imikust teismeliseni

TEEMA: Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 25/12/2007 18:48 #141

  • Viktoria
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 73
mulle meeldivad näiteks Milaana, Violetta, Christal,kunagi väiksena meeldis Rebecca,koguaeg küsisin ema käest,et kui suureks saan kas voin siis lasta nime ära vahetada,nüüd muidugi selliste totruste peale enam ei motle, niikuinii kutsuvad koik Viktoriaks ja vaevalt keegi hakkaks muud moodi kutsuma kui ka vahetaksin passis nime äea, aga üldseei meeldi lühikesed, sellised 3-4tähest koosnevad nimed.

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 26/12/2007 18:04 #142

  • sviiidi
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 7
Annabel, Agathe, Loora, Santa, Mariana, Anett.

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 27/12/2007 19:44 #143

  • Deserves-
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 369
Millegipärast keerleb juba pikemat aega selline nimi nagu "Mia" mul peas.

Mulle meeldib ka see nimi. Minu arust on see nii nunnu. Muidu meeldib ka Charlotte , Iris kaa.


Õe lasteaia rühmas käib tüdruk nimega Ingel-Iiris.

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 31/12/2007 16:31 #144

  • yks
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 527
Narnia ja Daria.

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 31/12/2007 16:58 #145

  • barbiee
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 659
Grisanne [ häälda grisänn ]sugulane juhuslikult tuli sellise nime peale
Ooojaaa , hea nimi , mäletad ?

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 31/12/2007 16:58 #146

  • barbiee
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 659
Lisanne , Janelle , Penelope meeldivad ka.

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 01/01/2008 01:12 #147

  • Liblikas
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1061
Janne

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 01/01/2008 01:12 #148

  • lil_cute
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 720
Ingel on ka väga ilus nimi.

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 19/01/2008 16:16 #149

  • jänku15
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1166
Ooojaaa , hea nimi , mäletad ?

Ikka mäletan.


See üks väheseid nimesid mille fännamine ei ole mul 4 kuu pärast üle läinud


Grisanne on niiniinii armas nimi


Veel meeldivad siis Penelope,Susanna,Cassandra,Alexandra,Janelle,Joanna,Amanda,Hayley ja Elizabeth

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 19/01/2008 16:58 #150

  • fööniks
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 707

meeldima on hakanud ka Inger ja Savannah(kuid kuidas seda hääldada, natukene eestipärasemaltki?)

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 19/01/2008 17:53 #151

  • tüdruk12
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1919
meeldima on hakanud ka Inger
mu hea sõbranna nimi on Inger

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 11/02/2008 16:03 #152

Mercedes ,Rosabella , Mia-Sofia , Johanna

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 11/02/2008 16:24 #153

mulle meeldivad Egeli ja Eliise

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 13/02/2008 17:36 #154

  • brits1
  • POLE LEHEL
  • Veteran
  • Postitusi: 3763

Heh, minu nimi sai ka ära mainitud. Mulle kunagi üldse ei meeldinud oma nimi ja ma tahtsin selle Karoliine vastu vahetada, aga nüüd olen õnnelik, et mul on nati teistsugune nimi.


Mu vanavanaema nimi oli Minna-Johanna ja mulle niiiii väga meeldib see nimi. Tahaks oma plikale selle kunagi nimeks panna Teise vanavanaema nimi oli Emma, mis on ka väga ilus nimi. Veel meeldivad mulle Beate, Bianca, Mirell ja Rahel on ka mõnus nimi;)

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 13/02/2008 17:47 #155

  • tüdruk12
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1919
oh, need vanaema nimed on tõesti ilusad.
veel mulle meeldib Mirtel  

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 13/02/2008 18:27 #156

  • Liblikas
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1061
Mul vanavanaemal oli ka ilus nimi, Helene.

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 13/02/2008 22:07 #157

  • jumal
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 49
Brigitta ja Roosi;)

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 19/02/2008 23:15 #158

  • Adeele
  • POLE LEHEL
  • Aktivist
  • Postitusi: 2517
Veel meeldivad mulle Annabel, Alexandra, Mia-Elise, Britta, Angely, Annely, Kathy ja Liane/a.

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 04/03/2008 12:39 #159

  • Dani
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 75

Mulle meeldib Alissa


Kunagi ammu meeldis mulle ühe tuttava nimi hullupööra : Hanna-Mia, aga nüüd kui on nii palju selliseid kellele meeldib Mia, siis ta ei tundu enam nii eriline.

Haruldased, kuid ilusaid tütarlaste nimed 04/03/2008 15:28 #160

  • Nupsuik
  • POLE LEHEL
  • Moderaator
  • Postitusi: 3925

Minu poiss tahab oma esimesele lapsele Adriana nimeks panna. Minu arust väga armas haruldane nimi .
Lehekülje loomise kiirus: 0.61 sekundit
  • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Foorum