EEVA naistekas

Neljapäev, 25. June 2026

Last updateT, 05 Aug 2025 8am

  • Registreeri
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *

    * kohustuslikud väljad

Tere, Külaline
Kõik lõhnade maailmast.

TEEMA: Lemmiklõhn

Lemmiklõhn 01/05/2008 14:20 #321

Nina Ricci -Premiere jour on iii hea...

Lemmiklõhn 05/05/2008 02:13 #322

  • GAIRY
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 151
Mul on juba mitmes pudel Hugo Boss Intense-i, meeldib ka Armani Code(mitte eestis myydav, kuna tundub kuidagi teise l6hnaga olevat), kunagi oli ka Lancome Hypnose yks lemmikl6hnadest.

Lemmiklõhn 07/05/2008 13:50 #323

  • 0rhidee
  • POLE LEHEL
  • Aktivist
  • Postitusi: 2168
Thierry Mugler'i Alien on üliheaB)

Lemmiklõhn 07/05/2008 15:04 #324

  • AmaZing
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1008
kas keegi oskaks soovitada, sellist magusamat lõhna, mis poleks liiga imal..tahan uut osta, aga juhe on nii koos:(

Lemmiklõhn 07/05/2008 17:18 #325

  • Adeele
  • POLE LEHEL
  • Aktivist
  • Postitusi: 2517
Mu klassiõel on Kate Moss'i lõhn. Päris hea ja suht magus on ka. Soovitan.

Lemmiklõhn 07/05/2008 17:59 #326

  • AmaZing
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1008
Mu klassiõel on Kate Moss'i lõhn. Päris hea ja suht magus on ka. Soovitan.
kas ta püsib kaua peal ka..mõned on sellised mida pole pärast enam tunda..tahaks sellist kauapüsivat.

Lemmiklõhn 07/05/2008 20:19 #327

  • Adeele
  • POLE LEHEL
  • Aktivist
  • Postitusi: 2517
Päris hästi püsib peal kusjuures. Maksis vist 540.-

Lemmiklõhn 07/05/2008 22:03 #328

  • princess-
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 358
Nina Ricci - Nina

Lemmiklõhn 08/05/2008 16:33 #329

  • Pilar
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1786
mulle on hakanud meeldima Lancome- Miracle (see roosa)

Lemmiklõhn 08/05/2008 16:43 #330

  • piprake
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 621
ma kahjuks ei oma, aga mulle hullult meeldib Elisabeth Ardeni red door ja green tea lotus..

Lemmiklõhn 08/05/2008 17:46 #331

  • cacharel
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 14

Gucci - envy me


Versace - crystal noir


Cacharel - noa


veel meeldib YSL - elle; dior - jadore, addict 2; chanel - coco mademosell; d&g - the one; escada lõhnad ja kenzo - flower hästi hea lõhn aga kahjuks kanda ei saa:(

Lemmiklõhn 08/05/2008 18:21 #332

  • Miia
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 318

Gucci- Gucci Accenti, kahju et selle tootmine on lõpetatud. Hea lõhn on.

Lemmiklõhn 08/05/2008 19:09 #333

  • barbiee
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 659
Morgan - Love

Lemmiklõhn 09/05/2008 09:38 #334

  • Cleo
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 76
Hugo Boss- Woman

Lemmiklõhn 13/05/2008 17:23 #335

Lemmikud on Gucci envy me, Hugo Boss femme ja Escada sunset heat.

Lemmiklõhn 13/05/2008 17:25 #336


Kahju, et Paris Hiltoni lõhnu Eestis ei müüda.. Üks on pärisehea, selline veits seebikas, aga meeldib siiski.

Lemmiklõhn 13/05/2008 22:55 #337

  • Mormelar
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 530
<span style="font-style: italic;">Minu uus lemmik on Valentino Rock'n Rose, aga kahjuks ei ole seda veel endale saanud.</span>

Lemmiklõhn 20/05/2008 12:15 #338

Hetkel kasutan Cacharel Noa Perle't, väga mõnus lõhn.

Lemmiklõhn 20/05/2008 12:53 #339

  • Pilar
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1786
ma kahjuks ei oma, aga mulle hullult meeldib Elisabeth Ardeni red door ja green tea lotus..
mul on see red door...see on tõesti hea lõhn..Selline õhtulõhn, mida panna vaid üks suts peale ja lõhnab kaua ning võimsalt...Palju pannes läheb vängeks
Green tea'd tahaks ka...

Lemmiklõhn 20/05/2008 12:54 #340

  • Pilar
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1786
Kahju, et Paris Hiltoni lõhnu Eestis ei müüda.. Üks on pärisehea, selline veits seebikas, aga meeldib siiski.
Ma nagu oleksin näinud...või neid lihtsalt enam pole?
Laeva peal oli neid väga kindlalt jaanuari kuus küll..
Lehekülje loomise kiirus: 1.02 sekundit
  • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Foorum