EEVA naistekas

Neljapäev, 25. June 2026

Last updateT, 05 Aug 2025 8am

  • Registreeri
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *

    * kohustuslikud väljad

Tere, Külaline
Kõik lõhnade maailmast.

TEEMA: Lemmiklõhn

Lemmiklõhn 19/03/2008 00:18 #301

  • angelina
  • POLE LEHEL
  • Moderaator
  • Postitusi: 6821
Chanel Chance- niii hea lihtsalt
Jah, kuid Mademoiselle veel parem.
Mul muidugi mõlemad

Lemmiklõhn 29/03/2008 12:50 #302

kas need britney lõhnad magusad pole? v2hemalt kui ma endale üxkord peale lasin ühte(vist oli fantasy) ,siis see oli kyll päris magus..
Eks nad ole küll magusad, aga mulle meeldivadki sellised

Lemmiklõhn 29/03/2008 21:52 #303


Moschino Funny . lemmik !


DKNY green delicious. super !


Incanto Charm . Nii hea !


Black XS .


Kuigi mul need olemas, ma lähen lõhnapoodi ja nuusutan veel ja veel neid

Lemmiklõhn 03/04/2008 10:39 #304

  • SilviaR
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 494
Kenzo - Amour,Escada - Island Kiss,<strong style="font-weight: normal;">Elizabeth Arden - Green Tea,</strong><strong style="font-weight: normal;">Ralph Lauren - Ralph,Escada - S minu lemmikud:heart:
</strong>

Lemmiklõhn 05/04/2008 00:09 #305

  • tüdruk12
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1919
see uus, Escada- Moon Sparkle on ka suppper:heart:

Lemmiklõhn 05/04/2008 13:55 #306

  • -Mannu-
  • POLE LEHEL
  • Aktivist
  • Postitusi: 2795
see uus, Escada- Moon Sparkle on ka suppper
Mulle ka meeldib, tüüpiline Escada.

Lemmiklõhn 09/04/2008 17:54 #307

  • Pauliina
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 309
<span id="wa_f_item_75336" name="a75336">Escada- Moon Sparkle
Naomi Campelli- Cat delux night vms
</span>

Lemmiklõhn 09/04/2008 18:15 #308

  • krissukas
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 428
Escada lõhnad meeldivad, aga need on enamuses edt, ei seisa üldse peal, neid endale ei osta ka sellepräast.
Aga escada- into the blue on edp, see on mõnusalt värski
täna avastasin poest mingi miss sixty lõhna, mõnusalt magus
nina ricci- nina on ka hea.

Lemmiklõhn 09/04/2008 22:06 #309

  • Adeele
  • POLE LEHEL
  • Aktivist
  • Postitusi: 2517
Kate Mossi uus lõhn on hästi hea. Seal Stiina vahel oli see tester.

Lemmiklõhn 10/04/2008 13:06 #310

  • tüdruk12
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1919
ma sain ka selle testri. niiiiiii rõve, mingi mutikeste lõhn. mulle ei meeldi see kate mossi lõhn .

Lemmiklõhn 10/04/2008 13:06 #311

  • tüdruk12
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1919
ma sain ka selle testri. niiiiiii rõve, mingi mutikeste lõhn. mulle ei meeldi see kate mossi lõhn .

Lemmiklõhn 11/04/2008 15:23 #312

  • Tohohh
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 11
<span style="font-style: italic;">Mina praegune silmarõõm on Britney Spears'i ''midnight fantasy'', aga käisin ühel keemia loengul ja sain teada , et see pidi üks kahjulikuim lõhn olema. Veel väga meeldib Christina Aguilera lõhn:)
</span>

Lemmiklõhn 11/04/2008 16:03 #313

Mina praegune silmarõõm on Britney Spears'i ''midnight fantasy'', aga käisin ühel keemia loengul ja sain teada , et see pidi üks kahjulikuim lõhn olema.
Mis mõttes kahjulik? Muidu lõhn on super, üks parimaid

Lemmiklõhn 12/04/2008 22:42 #314

  • Tohohh
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 11
<span style="font-style: italic;">Kuna see pidi sisaldama mingeid kahjulikke kemikaale:/<span style="text-decoration: underline;">
</span></span>

Lemmiklõhn 13/04/2008 02:46 #315

  • cupidus
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 5
Minule meeldib " elle " tumelilla. Meeletult hea.

Lemmiklõhn 13/04/2008 10:47 #316

  • Miia
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 318
Mu lemmiklõhnad on Versace Bright Crystal, Naomi Campell Cat deluxe at night, Moschino I love Love, MaxMara Le Parfum:D

Lemmiklõhn 18/04/2008 15:14 #317

  • 0rhidee
  • POLE LEHEL
  • Aktivist
  • Postitusi: 2168
Minule meeldib " elle " tumelilla. Meeletult hea.
Jep:ok:

Lemmiklõhn 18/04/2008 16:01 #318

J.Lo 'Glow'.Süpper!

Lemmiklõhn 28/04/2008 20:05 #319

  • Mileedi
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 42
Lacoste - Pour Femme
Soloamore - Luciano Soprani
Hugo Boss - femme
<font style="font-weight: bold;" size="-1" face="arial,sans-serif">Salvatore Ferragamo - </font>incanto heaven

Lemmiklõhn 28/04/2008 20:09 #320

  • BeachLove
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 20
Umbes kaks aastat olen kasutanud Jennifer Lopez-i lõhna Live LUXE , selline mõnus magus , lemmik .
Lehekülje loomise kiirus: 0.65 sekundit
  • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Foorum