EEVA naistekas

Neljapäev, 25. June 2026

Last updateT, 05 Aug 2025 8am

  • Registreeri
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *

    * kohustuslikud väljad

Tere, Külaline
Kõik lõhnade maailmast.

TEEMA: Lemmiklõhn

Lemmiklõhn 04/02/2008 19:25 #281

  • muah
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 900
chanel chance on ka hästi hea(Y)(Y)

Lemmiklõhn 17/02/2008 15:59 #282

Minu hetke lemmik lõhn on täiesti sada protsenti Britney Spears - Fantasy , vaieldamatult hea lõhn, kuna armastan magusaid lõhnu ja see on esimene lõhn mis on nii mõnusatl magus, sööks ära, namm . <333

Lemmiklõhn 17/02/2008 20:15 #283

  • barbiee
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 659
Hugo Boss - Intense
siis mingi huultekujuline pudel ja ninakujuline kork - see lõhn on ka niii hea, ei tea kahjuks selle pealkirja

Lemmiklõhn 18/02/2008 14:29 #284

  • netu
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 10
hugo boss - femme 4sure, niiiihea

Lemmiklõhn 13/03/2008 18:44 #285

  • kadri13
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 82
Avastasin omale ühe lemmiku juurde Roberto cavalli her.nii hea ja magus

Lemmiklõhn 13/03/2008 19:26 #286

  • tüdruk12
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1919
kirjutan kõik siia üles,
Anna Sui - Dolly Girl Bonjour L'amour ( siiski kõige parem)
Anna Sui - Dolly Girl Ooh La Love
Paco Rabanne - Black XS
Versace - Bright Crystal
Escada - Sunset Heat
Escada - Pacific Paradise
Hugo Boss - Woman (emme lõhn, alati kui kuskil tunnen seda, siis on hea , emme lõhn (: )
Mexx - XX By Mexx Wild ( tegelikult mai mäleta, kas see oli Wild või Nice.)

Küsimus ka, kas keegi on seda lõhna kuskil näinud: www.parfyym.pri.ee/?op=body&id=112&cid=2755&cgid=0 ?

Lemmiklõhn 13/03/2008 19:59 #287

  • aabits
  • POLE LEHEL
  • Moderaator
  • Postitusi: 2745
Diesel Fuel for life, kahjuks ise seda ei oma.

Lemmiklõhn 14/03/2008 12:11 #288

  • kizka
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 196

Emporio Armani - Diamonds ja siis punane Escada

Lemmiklõhn 14/03/2008 13:11 #289

Lemmiklõhn 14/03/2008 13:54 #290

  • muah
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 900

gucci envy me

Lemmiklõhn 14/03/2008 14:54 #291

  • Catry
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 173

Mina kasutan kõige rohkem Hugo Bossi järgi tehtud La Rive Inspire, Puma Woman, ja ämma kingitud Celine Dion. Kõige lemmikum ikkagi võlts Hugo Boss, maksab ainult 150krooni 90 ml pudel ja keegi ei saa aru et originaal ei ole, paljud on küsind et kas Hugo Boss we ja minuarust ei ole mingit vahet kui ise tead et kallis lõhn ja tuntud nimi, lihtsalt hea peab olema........

Lemmiklõhn 14/03/2008 18:28 #292

  • muah
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 900
to catry.. aga kaua see boss mudu peal pysib??

Lemmiklõhn 14/03/2008 18:38 #293

  • vivafresh
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 735
misssssssssssssss sixty. läbi aegade kirjeldamatu lemmik

Lemmiklõhn 14/03/2008 20:00 #294

  • Liblikas
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1061
emsil on miss sixty ja see on heaaa:heart:
aga <span id="wa_f_item_72684" name="a72684">Versace - Bright Crystal on ka heaa:angel:
ja escada sunset heat
</span>

Lemmiklõhn 18/03/2008 12:50 #295

Minu hetke lemmik lõhn on täiesti sada protsenti Britney Spears - Fantasy , vaieldamatult hea lõhn...

Mulle ka meeldivad Britney lõhnad!

Lemmiklõhn 18/03/2008 17:37 #296

  • muah
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 900
kas need britney lõhnad magusad pole? v2hemalt kui ma endale üxkord peale lasin ühte(vist oli fantasy) ,siis see oli kyll päris magus..

Lemmiklõhn 18/03/2008 17:39 #297

  • muah
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 900
t2na nuusutasin poes seda miss sixtyt ja oli kyll hea(Y).

Lemmiklõhn 18/03/2008 18:06 #298

  • lil_cute
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 720
Mu õel on mingi hästi hea D&G oma. Nime kahjuks ei tea, aga selline värske ja kutsub kohe.

Lemmiklõhn 18/03/2008 22:48 #299

  • Catry
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 173
to catry.. aga kaua see boss mudu peal pysib??
mingi 6 tundi aga ühest surtsust korraga piisab täiesti...........

Lemmiklõhn 18/03/2008 23:04 #300

  • cass
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 263
Chanel Chance- niii hea lihtsalt;)
Lehekülje loomise kiirus: 0.65 sekundit
  • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Foorum