EEVA naistekas

Neljapäev, 25. June 2026

Last updateT, 05 Aug 2025 8am

  • Registreeri
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *

    * kohustuslikud väljad

Tere, Külaline
Kõik lõhnade maailmast.

TEEMA: Lemmiklõhn

Lemmiklõhn 21/11/2007 08:45 #261

  • myy
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 140

Boss Woman


Hugo Deep Red


Tommy Hilfiger True Star (Beyonce) ja Girl


Christina Aguilera



Lemmiklõhn 21/11/2007 10:31 #262

  • cass
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 263

Nina Ricci Nina, Versace Bright Crystal, Calvin Klein Euphoria- need on lemmikud:P. Escada lõhnad on ka väga head.

Lemmiklõhn 25/11/2007 19:49 #263

  • Filumena
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 42
Cerruti Image on hetkel suur lemmik. Alati peab olemas olema Gucci Envy Me - olulised mälestused.

Lemmiklõhn 27/11/2007 04:49 #264

  • grace
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 463
Boss woman on oioi kui hea. Ja siis kunagi varem meeldis D&G Blue täiega. Aga see oli ammu.

Lemmiklõhn 27/11/2007 11:33 #265

island vibe(magus lõhn)mulle meeldib,kannan igal pool,:heart:eriti koolis

Lemmiklõhn 12/12/2007 10:39 #266

  • Beth
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 301
<span style="font-weight: bold;">Givenchy - Very irresistible
</span><div style="position: absolute; width: 28px; height: 28px; z-index: 1000; display: none;">
<img style="position: absolute; width: 35px; height: 29px; z-index: 1000; display: none;" src="chrome://piclens/content/launch.png">

Lemmiklõhn 13/12/2007 18:05 #267

  • tüdruk12
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1919
Black XS , jumalik lihtsalt.

Lemmiklõhn 16/12/2007 02:04 #268

  • CandyGirl
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 130

mulle meeldib Lancomé - Oui! - mälestused:D(A)
Anna Sui - Flight Of Fancy I LOVE IT!;D
Lacoste - Touch of pink meeldib mulle ka;D
Chanel - Chance on ka väga hea. mul endal on veel olemas ck - contradiction ka,meeldis kunagi väga,enam mitte.


aa,ja ütlen,et Dior - Pure Poison on kõige jubedam lõhn maailmas,mul seisab see kapis juba ma ei tea kui kaua,irrrrrwwww:D

Lemmiklõhn 22/12/2007 01:46 #269

  • Barbie
  • POLE LEHEL
  • Aktivist
  • Postitusi: 2392

minu lemmikud on escada lõhnad


into the blue ja sunset heat


paris hiltoni lõhn on ka supper

Lemmiklõhn 22/12/2007 11:42 #270

  • MaryAngel
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1341

minu lemmikud on escada lõhnad
into the blue ja sunset heat
paris hiltoni lõhn on ka supper
Kas see Into the blue on ka selline magus nagu enamus Escada lõhnu või pigem värske?

Lemmiklõhn 23/12/2007 20:56 #271

  • Barbie
  • POLE LEHEL
  • Aktivist
  • Postitusi: 2392

see on rohkem värske kui magus minu arust


mu emale isegi meeldis ja ta vihkab magusaid lõhnu

Lemmiklõhn 27/12/2007 01:02 #272

  • jutulind
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 4
Absoluutne lemmik on Naomi Campbelli nimilõhn. Magus, salapärane. Selle vastandina, teisest äärmusest meeldib Princesse Marina de Bourbon'i Eau de Lys - õhkkegre muinasjutulõhn (kellele kerged värsked meeldivad, siis soovitan!!). Nende kahe vahele mahuvada Elizabeth Ardeni Splendor, Escada' Sunset Heat, Avon'i True Glow, Laura Biagiotti' Laura jne jne. Päris pikk rida neid kogunenud.

Lemmiklõhn 30/12/2007 23:58 #273

  • Delice
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1549
Nina Ricci-Nina
Escada-S
Salvador Dali-Sun and Sea (hetkel kõigeeee lemmikum)
Lacoste-Pour femme
Naomi Campell- Night Deluxe vms.
Moschino-I Love Love
Dolce Gabbana-The One
Üldiselt mulle meeldivad vääääääääga paljud lõhnad, selles suhtes on vedanud:D

Lemmiklõhn 31/12/2007 15:36 #274

  • Katz013
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 295

Moschino - Funny, I Love Love


Valentino - Rock n' Rose


J.Lo - Live Luxe

Lemmiklõhn 12/01/2008 13:02 #275

  • Kixu
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 223
dvb intimately Beckham

Lemmiklõhn 17/01/2008 21:40 #276

  • Saidy
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1423
dvb intimately Beckham
sellele vääga sarnane lõhn on Lancome, Miracle , so magic. Nuusuta kunagi. Minule meeldis ka alguses dvb aga hiljem avastasin et Lancome on hulga parem

Lemmiklõhn 24/01/2008 17:44 #277

  • meow
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 28
Davidoff - Cold Water on üks SUUREPÄRANE lõhn Ja siis meeldib mulle mingi roosas pudelis lõhn, pudel on nagu kõht ja naba ja nabas on naba rõngas...lõhna nimi oli vist Love. Mõnusalt magus lõhn igalj ...
selle lõhna nimi on morgan - love de toi , mul peeglikapil olemas, vaieldamatu lemmik;)

Lemmiklõhn 02/02/2008 22:24 #278

  • muah
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 900

escada lõhnad ja versace bright cristal...(Y)(Y).

Lemmiklõhn 02/02/2008 23:30 #279

  • Sirli
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 272
sinine adidase lõhn on õlihea, samuti BOUM'i Be different.

Lemmiklõhn 02/02/2008 23:51 #280

  • Meerika
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 165
Mulle meeldib Christina Aguilera, ma ei tea miks, juba see pudel, mille sees ta on, on nii ilus
Lehekülje loomise kiirus: 0.71 sekundit
  • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Foorum