EEVA naistekas

Neljapäev, 25. June 2026

Last updateT, 05 Aug 2025 8am

  • Registreeri
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *

    * kohustuslikud väljad

Tere, Külaline
Kõik lõhnade maailmast.

TEEMA: Lemmiklõhn

Lemmiklõhn 30/08/2007 20:39 #241

  • lil_cute
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 720
Morgan de Toi- love love on vaieldamatu lemmik. Aga lacoste- touch of pink on ka vääääga hea.

Lemmiklõhn 04/09/2007 08:52 #242

  • girlie
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 69
Minu vaieldamatuks lemmikuks on Donna Karan'i "DKNY Be Delicious Picnic In The Park"
Üldiselt eelistan selliseid värskemaid ja mitte eriti magusaid lõhnu. Kõik oleneb olukorrast.

Lemmiklõhn 15/09/2007 18:22 #243

  • Crazze
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 46
Hetkel on lemmikuks Gucci Envy me.

Lemmiklõhn 21/09/2007 10:40 #244

Enda lemmikuteks on Date Yasmin.
Kuid hetkel kasutan Mini Blue.

Lemmiklõhn 21/09/2007 18:20 #245

  • Barbie
  • POLE LEHEL
  • Aktivist
  • Postitusi: 2392
escada sunset heat,kuigi ei püsi eriti peal

Lemmiklõhn 22/09/2007 11:56 #246

  • Brittany
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 388
Mex.

mmmm, hea lõhn ja püsib kaua peal

Lemmiklõhn 22/09/2007 15:32 #247

  • Pauliina
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 309
escada sunset heat,kuigi ei püsi eriti peal



Mulle kah see hullult meeldib. Sellest pole midagi, et peal ei püsi(ise ei ole tähendanud) piserdad lihtsalt koguaeg juurde

Lemmiklõhn 27/09/2007 10:26 #248

  • adorable
  • POLE LEHEL
  • Aktivist
  • Postitusi: 2458
emps käis reisul hiljuti ja tõi mulle Puma Flowing'u...see on saanud lemmikuks Guccy Envy me kõrval.

Lemmiklõhn 30/09/2007 11:11 #249

  • Ciska
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 2
Pole olnud kunagi eriline magusate lõhnade austaja, kui siinkohal pean mainima, et Britney- Fantasy tõesti meeldib mulle.
Teiseks lemmikuks on Hilfiger- Tommygirl

Lemmiklõhn 30/09/2007 12:12 #250

  • Pille.
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 14
Rock 'n rose

Lemmiklõhn 30/09/2007 15:26 #251

  • jerusalem
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 76
No.. Ma ostsin omale Adidase(oranži).. Noh, polnud just eriti kallis, aga sobib minuga kokku ja täitsa minu lõhn.
Muidu see Salvador Dali on ka täitsa hea :d.

Lemmiklõhn 30/09/2007 17:55 #252

Escada-Sunset Heat
Mingi Diori oma on ka hea, aga pole meeles mis nimi.

Lemmiklõhn 01/10/2007 19:42 #253

  • Naive.
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 1
Emporio Armani - Remix .

Lemmiklõhn 02/10/2007 13:09 #254

  • Pauliina
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 309
Pole olnud kunagi eriline magusate lõhnade austaja, kui siinkohal pean mainima, et Britney- Fantasy tõesti meeldib mulle.
Teiseks lemmikuks on Hilfiger- Tommygirl



Mõlemad head lõhnad minumeelest Aga samas meeldib rohkem Midnight Fantasy, kui lihtsalt Fantasy

Lemmiklõhn 03/10/2007 22:53 #255

  • d-loom
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 312
Diesel - Fuel for life on ka väga hea

Lemmiklõhn 03/10/2007 23:41 #256

  • Pauliina
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 309
ESCADA Magnetism, väga hea minuarust ja kuttide poolt väga palju positiivseid komplimente toonud =D>

Lemmiklõhn 04/11/2007 16:36 #257

  • angelina
  • POLE LEHEL
  • Moderaator
  • Postitusi: 6821
Chanel Chance. Läheb teine pudel. Plaanin veel osta Mademoiselli ka :)Jube minu lõhnad lihtsalt

Lemmiklõhn 13/11/2007 21:22 #258

  • PrintzeS
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 1
kunagi mulle meeldis miss sixty..see sobis mulle lihtsalt jumalikult aga nüüd kasutan david doffi- game ja coco chaneli madmoselli:))

Lemmiklõhn 17/11/2007 21:28 #259

  • bat
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 4
minu lemmik on Clinique Happy Heart: www.parfyym.pri.ee/?op=body&id=36&am...<BR/>Salvatore Ferragamo incanto Shine ja Salvador Dali Angelic Pink on ka praegu kasutusel. Dali'lt olen ennegi mõnusaid lõhnu leidnud -- nt Dalistyle ja Dalissime<BR/>

Lemmiklõhn 18/11/2007 12:36 #260

  • Diamond
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1675
Jaa... Naomi Campbelli lõhnad on hea! At Night ja siis mingi uus... Kindlasti Escadad, DKNY Be Delicious, Versace, see uus on ka hea!
Lehekülje loomise kiirus: 0.62 sekundit
  • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Foorum