EEVA naistekas

Neljapäev, 25. June 2026

Last updateT, 05 Aug 2025 8am

  • Registreeri
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *

    * kohustuslikud väljad

Tere, Külaline
Kõik lõhnade maailmast.

TEEMA: Lemmiklõhn

Lemmiklõhn 23/06/2007 21:38 #221

Boss Intense läbi aegade

Lemmiklõhn 26/06/2007 16:45 #222

  • Katz013
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 295
Kas keegi teab, et kas Vesace Bright Crystal seisab peal või mitte?

Lemmiklõhn 26/06/2007 18:19 #223

  • Saidy
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1423
Kas keegi teab, et kas Vesace Bright Crystal seisab peal või mitte?


see on väga individuaalne tegelikult...näiteks minul ei püsi ükski lõhn eriti peal.

Lemmiklõhn 11/07/2007 20:10 #224

  • Lissandra
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 10
Puma ja adidase lõhnad(helesinine, punane).. on päris head

Lemmiklõhn 15/07/2007 21:21 #225

  • aabits
  • POLE LEHEL
  • Moderaator
  • Postitusi: 2745
Puma ja adidase lõhnad(helesinine, punane).. on päris head


Kui mõtled Adidasel seda helesinist (Fresh Vibes), siis mu emale kohutavalt meeldib see! Ja kusjuures on jah selline mõnus ja värske, tagasihoidlik.

Lemmiklõhn 15/07/2007 22:19 #226

  • Laura17
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 265
Orhidee, see Rock n' Rose hakkas mullegi huvi pakkuma. Kui palju see maksis ja võiksid natuke lõhna ennast ka kirjeldada. :wink:


Mulle siiamaani see nimi, Rock 'n Rose, meeldib, kuid lõhnas ma õudselt pettusin. Mis nad panevad kehvale lõhnale sellise mega nime!

Lemmiklõhn 15/07/2007 22:47 #227

  • aabits
  • POLE LEHEL
  • Moderaator
  • Postitusi: 2745


Mulle siiamaani see nimi, Rock 'n Rose, meeldib, kuid lõhnas ma õudselt pettusin. Mis nad panevad kehvale lõhnale sellise mega nime!


Ma ka just nime pärast hakkasin hullult huvi tundma. Käisin ja nuusutasin ära, täitsa hea oli, aga mitte nii hea, kui ootasin! Aga kui tasuta saaks, kannaksin hea meelega.

Lemmiklõhn 17/07/2007 12:56 #228

  • Lissandra
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 10


Kui mõtled Adidasel seda helesinist (Fresh Vibes), siis mu emale kohutavalt meeldib see! Ja kusjuures on jah selline mõnus ja värske, tagasihoidlik.


Jep, just seda

Lemmiklõhn 23/07/2007 13:47 #229

  • Efka.
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 106
Mina kasutan Misso Lõhna..Megahea!

Lemmiklõhn 24/07/2007 09:56 #230

  • Liiisu
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 107
see mingi uus Nina Ricci. see mingi selline punane õunakujuga pudel, selline madal, mmm. niiihea .

Lemmiklõhn 24/07/2007 12:15 #231

  • aabits
  • POLE LEHEL
  • Moderaator
  • Postitusi: 2745
see mingi uus Nina Ricci. see mingi selline punane õunakujuga pudel, selline madal, mmm. niiihea .


Seda on veel siin kusagil kiidetud, pean käima ja ära nuusutama.

Lemmiklõhn 24/07/2007 13:35 #232

  • vivafresh
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 735
Mulle meeldib üks puma lõhnadest... siiamaani võtan hoogu et see ära osta.. .

Lemmiklõhn 27/07/2007 00:32 #233

  • milkshake
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 29
carolina herrera - 212 sexy

hästi kaua püsi peal ka!

Lemmiklõhn 27/07/2007 14:57 #234

Dated on väga head,kuna olen 14,siis mulle just sellised lõhnad sobivadki.Vanusele vastavad

Lemmiklõhn 27/07/2007 20:28 #235

  • tüdruk12
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1919
üliüliüli hea on anna sui- dolly girl. megahea ikka, igakord poes olles nuusutan seda. tegelikult pole see niinii hirmkallis, aga praegu on ka muid soove, mis nõuavad üpris palju raha. järelikult pole plaanis seda lähiajal soetada.

Lemmiklõhn 27/07/2007 22:35 #236

Minul on lemmikuks Moschino - Cheap and Chic (I love) (Y)
Selline imelik lõhn. Salapärane. (:

Lemmiklõhn 28/07/2007 09:18 #237

  • Liiisu
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 107
mm, kasutan ka vahest "Date" lõhnasid.

Lemmiklõhn 03/08/2007 14:55 #238

minu vaieldamatu lemmik on ghost-summer dream. niinii hea lõhn
veel meeldivad lacoste-touch of pink& touch of spring, tom tailor-body talk ja gucci-envy me.

Lemmiklõhn 10/08/2007 18:56 #239

  • LilyRose
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 9
mul on raskus uutei lõhnade leidmisega,aga juba u. aasta kasutan Just Cavallit,see on kindel lemmik. Varem kasutasin Chanel Chance i,aga nüüd tundub see liialt pealetükkiv...

Lemmiklõhn 28/08/2007 22:43 #240

  • Pauliina
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 309
Mõningad minu lemmikud siis kah.

Nina Ricci - Nina
Moschino- Funny
Escada - Sunset heat
Britney Speas- Fantasy at night
Calvin Clein - Euphoria
J. Lo- Glow
Salvador Dali- Sea and Sun
...
Lehekülje loomise kiirus: 0.68 sekundit
  • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Foorum