EEVA naistekas

Neljapäev, 25. June 2026

Last updateT, 05 Aug 2025 8am

  • Registreeri
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *

    * kohustuslikud väljad

Tere, Külaline
Kõik lõhnade maailmast.

TEEMA: Lemmiklõhn

Lemmiklõhn 28/04/2007 23:12 #201

  • aabits
  • POLE LEHEL
  • Moderaator
  • Postitusi: 2745
[quote]väga sümpaatsed on escada lõhnad, eriti rockin' rio, island kiss ( oman ) ja muidugi uus, sunset heat, mis on ühtlasi mu lemmiklõhn ja varsti ka saan selle O:) huvitavad tunduvad igasugused dolly girlid ja morgan de toi'd ka, aga ilmselt niipea ..

Sunset Heat'i lihtsalt võibki nuusutama jääda!

Lemmiklõhn 02/05/2007 09:29 #202

  • chococat
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 181


Sunset Heat'i lihtsalt võibki nuusutama jääda!


no täpselt ;D panin poes peale ja siis ma ei suutnud enam sealt ära minna. käisin korra vetsus ja lasin jälle sada korda peale ;D lõpuks haisesin nagu ma ei tea misasi ;D aga tõesti soovitan seda, sest püsis ikka mõnusalt päeva lõpuni see hea aroom... nämm

Lemmiklõhn 28/05/2007 18:27 #203

  • Chaty
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1390
mina olen armunud dolce&gabbana The One'i
ning Hugo Boss - Hugo

Lemmiklõhn 28/05/2007 18:30 #204

D&G - Light Blue
D&G - The One
Calvin Klein - Euphoria
Lacoste - Touch of Sun, Touch of Pink ja see rohleine oli vist Touch of Spring?
Siis veel Escada meeldib
Elizabeth Arden - Green Tea
Siis mingi Moschino lõhn oli ka...
Aa mulle meeldivad üldse paljud lõhnaõlid

Lemmiklõhn 31/05/2007 00:24 #205

  • Mormelar
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 530
Burberry London. Ülimalt naiselik lõhn.

Lemmiklõhn 01/06/2007 21:50 #206

  • -Mannu-
  • POLE LEHEL
  • Aktivist
  • Postitusi: 2795
Moschino Funny!
Sõbranna sai kingiks ja mina armusin sellesse nagu temagi

Lemmiklõhn 01/06/2007 23:50 #207

Moschino Funny!
Sõbranna sai kingiks ja mina armusin sellesse nagu temagi

Jamh, selle unustasin ma täitsa ära. Kohutavalt hea, mul on see ka, aga kasutan vahepeal muud.

Lemmiklõhn 11/06/2007 15:15 #208

  • Kätuuuu
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 8
Gucci Envy me I on üks lemmikuid kaua olnud, samuti Dior Je t'adore.

Lemmiklõhn 11/06/2007 17:31 #209

  • magot
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 102
Jeanne Arthes Boum

Lemmiklõhn 11/06/2007 21:15 #210

Hugo Boss- Deep Red
Elizabeth Arden- 5th avenue
Cacharel- Promesse
Gucci- Envi me

Lemmiklõhn 13/06/2007 16:20 #211

  • juhei
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 417
anna sui omad on nunnud,
moschino funny on hea
jne

Lemmiklõhn 15/06/2007 09:55 #212

  • kiiza
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 154
Moshcino- I love love :wink:


Mul ka!

Lemmiklõhn 15/06/2007 10:50 #213

  • Kataa
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 669
mulle meeldib täigea moschino- Bouture Tegelt on see mu ema oma, aga ma kasutan seda
Lacoste- Pour Femme on vaieldamatu lemmik(ll)

Lemmiklõhn 15/06/2007 12:10 #214

  • Sash
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 470
Ema ostis uue lõhnaõli, Moschino Funny! ja väga meeldib! Käin näppamas tema tagant seda!

Lemmiklõhn 17/06/2007 18:00 #215

  • 0rhidee
  • POLE LEHEL
  • Aktivist
  • Postitusi: 2168
Chanel - Chance,
Victor&Rolf - Flowerbomb,
Stella McCartney - Stella,
Valentino - Rock'n'Rose,
Bvlgari - Rose Essentielle.

Need lõhnad on ülimalt naiselikud ja seksikad. Lihtsalt parimad.

Lemmiklõhn 18/06/2007 11:31 #216

Hetke lemmid Salvadore dali Dalistyle

Lemmiklõhn 18/06/2007 12:04 #217

Versace - Bright Crystal meeldib ka

Lemmiklõhn 18/06/2007 12:21 #218

  • aabits
  • POLE LEHEL
  • Moderaator
  • Postitusi: 2745
Orhidee, see Rock n' Rose hakkas mullegi huvi pakkuma. Kui palju see maksis ja võiksid natuke lõhna ennast ka kirjeldada.

Lemmiklõhn 19/06/2007 00:14 #219

  • 0rhidee
  • POLE LEHEL
  • Aktivist
  • Postitusi: 2168
Orhidee, see Rock n' Rose hakkas mullegi huvi pakkuma. Kui palju see maksis ja võiksid natuke lõhna ennast ka kirjeldada. :wink:

Ma ei tea täpselt, mis see maksab, aga arvan, et 700-800 ringis... See on lillelõhn, selline magus aga mitte kommilõhn. Mõrkjas see ka pole... Pigem õrnalt vürtsikas ja natuke kontsentreeritud. Ma arvan, et väga noorele neiule isegi ei meeldiks see. Näiteks, sõbrannale ka ei meeldinud, aga tema on ka kommilõhnade fänn
<a href="www.parfyym.pri.ee/?op=body&id=152&cid=7452" target="_blank">www.parfyym.pri.ee/?op=body&id=152&cid=7452</a>

Lemmiklõhn 22/06/2007 19:26 #220

  • Delice
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1549
Nina Ricci - Nina Kõige parem lõhn üldse.
Lehekülje loomise kiirus: 0.73 sekundit
  • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Foorum