EEVA naistekas

Neljapäev, 25. June 2026

Last updateT, 05 Aug 2025 8am

  • Registreeri
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *

    * kohustuslikud väljad

Tere, Külaline
Kõik lõhnade maailmast.

TEEMA: Lemmiklõhn

Lemmiklõhn 11/01/2007 12:55 #181

  • mirjan
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 130
Mulle meeldivad Morgan( LOVE le toi),ja Versace(VERSUS),lisax sellele et nii mõnusad ka ilusad ja roosad

Lemmiklõhn 26/01/2007 19:35 #182

  • Diamond
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1675
Morgan- Love De Toi, Absoluutselt lemmik!

Lemmiklõhn 27/01/2007 18:41 #183

  • -Mannu-
  • POLE LEHEL
  • Aktivist
  • Postitusi: 2795
Täna just käisin Ideaalkosmeetikas neid nuusutamas...Hästi meeldiv klienditeenindaja oli, sai kohe aru, mida soovitada...Neid häid oli HÄSTI PALJU!Meelde eriti ei jäänud...Igatahes Bossi Femme oli väga hea, Escada Into the blue ja J.Lo Glow after dark olid ka mõnusad ja siis veel Salvador Dali mingi hallis pakendis... väga positiivne lõhnakogemus.

Lemmiklõhn 02/02/2007 13:57 #184

Naomi Campbell - Mystery
Ma lihtsalt ei suuda nied magusaid lillelõhnadega asju kannatada. Vägaväga jube.

Lemmiklõhn 02/02/2007 19:57 #185

  • Dee-Dee
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1918
Naomi Campbell - Mystery
Ma lihtsalt ei suuda nied magusaid lillelõhnadega asju kannatada. Vägaväga jube.



Maitse asi
Mina ei kannata värgeid lõhnu, kõige hullem on Chanel nr. 5 ja see Opium! (n)

Lemmiklõhn 04/02/2007 10:35 #186

  • juhei
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 417
ma Ei salli gucci envy me 2 üldsee enam..a mul on see endal olemas(Y)

Lemmiklõhn 04/02/2007 18:04 #187

Moshcino- I love love

Lemmiklõhn 16/02/2007 12:10 #188

  • beautiful
  • POLE LEHEL
  • Moderaator
  • Postitusi: 1824
Ma lausa armusin Emporio Armani, Remix'isse
Järjekordne lemmik mul

Lemmiklõhn 18/02/2007 12:52 #189

  • aliisa
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 49
Moshcino- I love love :wink:


tegelikult on Moschino
aga ka minu lemmik

Lemmiklõhn 10/03/2007 18:42 #190

  • -Mannu-
  • POLE LEHEL
  • Aktivist
  • Postitusi: 2795
täna ostsin hugo boss femme...hästi tütarlapselik ja armas.

õhtulõhnaks sobib hästi carolina herrera 212 sexy

Lemmiklõhn 11/03/2007 20:34 #191

  • Saidy
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1423
õhtulõhnana meeldib mulle Elisabeth Arden-i 5th avenue ka hästi naiselik ja mulle väga meeldib

Lemmiklõhn 20/03/2007 11:14 #192

Mulle meeldivad Minid,I Love Love ja Dated

Lemmiklõhn 20/03/2007 22:20 #193

  • freyake
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 1
Dolce & Gabana lõhn Light Blue
sõltuvus selle värskusest!
arbuusilõhnaline natuke

Lemmiklõhn 21/03/2007 13:32 #194

  • SunPower
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 69
Hugo Boss intense
Avastasin ükspäev, et Armani Aqua di Gio ja Versace Bright Crystal on ka supperhead

Lemmiklõhn 22/03/2007 11:33 #195

  • Sash
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 470
Dolce & Gabana lõhn Light Blue -
sõltuvus selle värskusest!
arbuusilõhnaline natuke
Meeldvad värsked, aga samas magusad lõhnad. Gucci Rush, Valentino Ete, Elisabeth Ardeni 5th Avnue ja Green Tea. Samas, praegu on poodides niiiii palju lõhnu, tahaks kõiki. Kaubamaja Ilumaailmas võib lausa hulluks minna



See on kah väga hea, meeldib.

Lemmiklõhn 25/03/2007 20:50 #196

Minu igavene armastus on Escada - Rock in Rio, aga samuti meeldib väga Salvador Dali - Sea & Sun in Cadaques.

Lemmiklõhn 12/04/2007 17:14 #197

Surrender see on nagu hästi hea minu meelest.
Dolce And Gabana - The One

Eriti see viimane siis

Lemmiklõhn 14/04/2007 18:47 #198

  • trips
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 161
Narciso Rodriguez- For Her. Aga seda Eestist ei leia

Lemmiklõhn 22/04/2007 15:49 #199

escada - island kiss.

Lemmiklõhn 28/04/2007 23:10 #200

  • chococat
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 181
väga sümpaatsed on escada lõhnad, eriti rockin' rio, island kiss ( oman ) ja muidugi uus, sunset heat, mis on ühtlasi mu lemmiklõhn ja varsti ka saan selle huvitavad tunduvad igasugused dolly girlid ja morgan de toi'd ka, aga ilmselt niipea ei ole plaanis soetada
Lehekülje loomise kiirus: 0.65 sekundit
  • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Foorum