EEVA naistekas

Esmaspäev, 22. June 2026

Last updateT, 05 Aug 2025 8am

  • Registreeri
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *

    * kohustuslikud väljad

Tere, Külaline
Ettepanekud antud portaalis muudatuste tegemiseks ja uute kategooriate lisamiseks foorumisse. Kuidas muuta portaali atraktiivsemaks.

TEEMA: ületumpmine!!!

ületumpmine!!! 02/03/2006 11:53 #41

  • Merelts
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 216
Minumeelest on isegi tore et üldse siin on selliseid aktiivseid kasutajaid nagu ntx adorable(neid on veel väga palju), sest foorumeid on ju nii palju...Vähemalt on siin väga tore keskkond! Suva see ületumpamine.

ületumpmine!!! 02/03/2006 13:06 #42

  • adorable
  • POLE LEHEL
  • Aktivist
  • Postitusi: 2458
Minumeelest on isegi tore et üldse siin on selliseid aktiivseid kasutajaid nagu ntx adorable(neid on veel väga palju), sest foorumeid on ju nii palju...Vähemalt on siin väga tore keskkond! Suva see ületumpamine.


:oops:

ületumpmine!!! 20/03/2006 16:30 #43

  • adorable
  • POLE LEHEL
  • Aktivist
  • Postitusi: 2458
ja voilaa, eile tegimegi uue rekordi...

ületumpmine!!! 20/03/2006 16:37 #44

  • Merelts
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 216
ja voilaa, eile tegimegi uue rekordi... (y) :wink:


Yay. Kahju, et mina siis foorumis ei saanud olla A suva

ületumpmine!!! 20/03/2006 16:46 #45

  • adorable
  • POLE LEHEL
  • Aktivist
  • Postitusi: 2458
ja voilaa, eile tegimegi uue rekordi... (y) :wink:


Yay. Kahju, et mina siis foorumis ei saanud olla A suva


elab yle.

ületumpmine!!! 13/09/2006 21:37 #46

  • adorable
  • POLE LEHEL
  • Aktivist
  • Postitusi: 2458
selle teema võix mõnikord jälle üles võtta või mis??

ületumpmine!!! 17/09/2006 17:19 #47

  • Saska
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 650
okei. :d kuna?

ületumpmine!!! 17/09/2006 17:52 #48

  • adorable
  • POLE LEHEL
  • Aktivist
  • Postitusi: 2458
okei. :d kuna?
seda peax rääkima ja aja kokku leppima,naq eelmine kordki..et võimaliklt palju inimesi olex sel ajal foorumis sees.

ületumpmine!!! 17/09/2006 19:41 #49

Ähh misasja.. Vaatasin et see on täna .
Aga teeks jah uue õige?
Aga see võiks olla kas nädalavahetusel millalgi või siis argipäevadel õhtul..

ületumpmine!!! 16/11/2006 15:34 #50

  • maria-
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 59
ma vaatan, et kõik räägivad ja särki värki, aga kuhugi pole veel jõudnud.
Peab ikka asja kätte võtma.

ületumpmine!!! 16/11/2006 21:55 #51

  • adorable
  • POLE LEHEL
  • Aktivist
  • Postitusi: 2458
peax jh. :-k

ületumpmine!!! 18/11/2006 11:42 #52

  • maria-
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 59
Suhteliselt raske on seda aega kokku leppida. Mai kujuta ettegi kuidas me selle aja kokku küll lepime. Aga kuidas varem on selliseid asju siin korda saadetud?

ületumpmine!!! 18/11/2006 12:04 #53

  • adorable
  • POLE LEHEL
  • Aktivist
  • Postitusi: 2458
loe seda sama teemat algusest peale...tavaliselt olemegi koku leppinud ühe päeva ja kindla aja ja siis sel ajal siin foorumis olnud. nii see synnibki.

ületumpmine!!! 19/11/2006 17:03 #54

  • maria-
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 59
Et aga äkki alusataks sellest, et kas nädala sees või nädalavahetused ?

ületumpmine!!! 19/11/2006 20:49 #55

  • Saidy
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1423
olege aeg ja ma püüan kohal olla =D>

ületumpmine!!! 20/11/2006 07:35 #56

  • Chaty
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1390
Ma pakuks välja mingi pühapäeva. Sest pühapäeva õhtuti on vist enamus ikka kodudes. Kuna esmaspäev töö - koolipäev.

ületumpmine!!! 20/11/2006 10:20 #57

  • adorable
  • POLE LEHEL
  • Aktivist
  • Postitusi: 2458
Pühapäev sobiks vist jh kõigile kõige rohkem?
mis teised arvavad?

ületumpmine!!! 20/11/2006 12:41 #58

  • YASMINN
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 325
Jep. Pühapäev sobib.

ületumpmine!!! 20/11/2006 16:05 #59

  • maria-
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 59
Pühapäev oleks ka minu arust sobilik. Ja mingi õhtupoole arvatavasti, sest siis ikka valmistume ju uueks nädalaks ette jne?

ületumpmine!!! 20/11/2006 16:12 #60

  • Lacoste
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 871
pühapäev sobib
Lehekülje loomise kiirus: 1.10 sekundit
  • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Foorum