EEVA naistekas

Esmaspäev, 22. June 2026

Last updateT, 05 Aug 2025 8am

  • Registreeri
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *

    * kohustuslikud väljad

Tere, Külaline
Ettepanekud antud portaalis muudatuste tegemiseks ja uute kategooriate lisamiseks foorumisse. Kuidas muuta portaali atraktiivsemaks.

TEEMA: ületumpmine!!!

ületumpmine!!! 21/02/2006 15:27 #21

  • Nikita
  • POLE LEHEL
  • Moderaator
  • Postitusi: 2425
[quote]Mis asja mõte on? Mingi numbri tagaajamine? :shock:


ma vtn,et sulle käivad viimasel ajal siin foorumis üldse kõik asjad närvidele-kyll ei meeldi minu krjutamine, siis ei mahu hinge, et depilatsioon ja epilatsioon ühte on pandud, foorumi ...

Tuleta meelde, mida ma sulle viimati ütlesin ja ära tee ennatlikke järeldusi. Ma kõigest juhtisin su tähelepanu sellele, et sa oma soovitustega tähelepanelikum oleksid ja ikka õigest asjast räägiksid.
Mis puutub depilatsiooni ja epilatsiooni, siis ma olen kindel, et paljudele teadmatutele jääb/jäi selline sulgudes olev nimevariant arusaamatuks - on see siis patt foorumit teiste jaoks arusaadavamaks teha?
Foorumi värvidest ei ole ma midagi kirjutanud, küsisin ainult ju seda kas see stiilide vahetamise võimalus töötab, aga nagu selgus, ei töötanud - praeguseks on see viga parandatud (foorum toimib nii nagu peab).

PS. Foorumil on ka reeglid, seega ei soovitaks eriti omavolitseda.

ületumpmine!!! 21/02/2006 15:40 #22

  • toomas
  • POLE LEHEL
  • EEVA tiim
  • Postitusi: 1320
Kui foorumis esineb puudusi siis on väga hea kui sellest teavitatakse ja seeläbi saame muuta foorumi kasutajasõbralikumaks ja kõigile arusaadavamaks. Lisaks sai tänu teavitamisele korda stiilivalik, mille mittetoimimisest mul aimugi polnud.

Foorumi külastamise e. korraga sees olevate kasutajate arv mind ei häiri, populaarsuse kasvades tõuseb see arv tulevikus automaatselt. Samas pole ka midagi selle vastu, kui foorumikasutajad sellise nö eksperimendi ette võtavad. See näitab, et kasutajate huvi foorumi osas on suur.

Seega võtkem asja rahulikult ja ärme lähme nugadele, kõigil on oma isiklik arvamus ja seda ei pea mitte maha tegema. Olgem sõbralikud

Ja ühtlasi aitab siis OT-st siin teemas, teema mõte siis kirjas esimeses postis.
Töö tegi ahvist ...

ületumpmine!!! 21/02/2006 17:30 #23

  • adorable
  • POLE LEHEL
  • Aktivist
  • Postitusi: 2458
[quote]Mis asja mõte on? Mingi numbri tagaajamine? :shock:


ma vtn,et sulle käivad viimasel ajal siin foorumis üldse kõik asjad närvidele-kyll ei meeldi minu krjutamine, siis ei mahu hinge, et depilatsioon ja epilatsioon ühte on pandud, foorumi ...

sama sullegi,et tuleta meelde.senini pole keegi mu kirjutamisstiili arusaamatuks pidanud.kes siin siis omavalitseda püüab?:O:O.
To elysee-nugadeni ei kavatse siin keegi minna.

ületumpmine!!! 21/02/2006 18:37 #24

  • Nikita
  • POLE LEHEL
  • Moderaator
  • Postitusi: 2425

sama sullegi,et tuleta meelde.senini pole keegi mu kirjutamisstiili arusaamatuks pidanud.kes siin siis omavalitseda püüab?:O:O.


Ma tõesti ei taha teemavälist juttu ajada, aga nagu näha sa ei saa mu mõttest aru. Kas ma pidasin su kirjutamisstiili arusaamatuks? Ei. Ma ainult viitasin su ebatäpsustele - enne loe teema mõttega läbi ja alles siis hakka midagi soovitama. Vaevalt kedagi huvitab näiteks kätekreemi teemas jutt jalakreemide kohta.

Ära võta kõike nii isiklikult ega ma meelega su harja nii punaseks ei ajanud.

ületumpmine!!! 21/02/2006 19:10 #25

  • toomas
  • POLE LEHEL
  • EEVA tiim
  • Postitusi: 1320
Ok, teeme nii et püsime teemas (lõpetame OT) ja muud arusaamatused lahendame privaatsõnumite teel.
Töö tegi ahvist ...

ületumpmine!!! 21/02/2006 20:37 #26

  • _JustMe_
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 218
pühapäev oleks jah hea. siis enamasti kõik kodus ja ootavad esmaspäeva. nii umbes 7-8 paiku näiteks ?

sobib .

ületumpmine!!! 21/02/2006 21:47 #27

  • Merelts
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 216
pühapäev oleks jah hea. siis enamasti kõik kodus ja ootavad esmaspäeva. nii umbes 7-8 paiku näiteks ?

sobib .


jaah;) pool 8

ületumpmine!!! 21/02/2006 22:38 #28

  • adorable
  • POLE LEHEL
  • Aktivist
  • Postitusi: 2458
PÜHAPÄEVAL, TÄNA SIIS, kell: 19.30 toimub vana külatajate arvu üle trumpamine.

Loodan,et trumpame selle yle[nii,et öelge sõpradele edasi,sest naq ma olen aru saanud siis VIST registreerimata inimesed(külalised)] saavad ka osa võtta??

ületumpmine!!! 21/02/2006 23:12 #29

  • toomas
  • POLE LEHEL
  • EEVA tiim
  • Postitusi: 1320
naq ma olen aru saanud siis VIST registreerimata inimesed(külalised)] saavad ka osa võtta??

see arv peegeldab jah hetkel korraga foorumit külastavate inimeste arvu - nii registreeritud kasutajad kui ka külalised
Töö tegi ahvist ...

ületumpmine!!! 21/02/2006 23:14 #30

  • adorable
  • POLE LEHEL
  • Aktivist
  • Postitusi: 2458
naq ma olen aru saanud siis VIST registreerimata inimesed(külalised)] saavad ka osa võtta??

see arv peegeldab jah hetkel korraga foorumit külastavate inimeste arvu - nii registreeritud kasutajad kui ka külalised


et siis saavd kõik selles osaldeda jh. selge.aitähh.
(kuulsite kõik jh-öelge sõpradele edasi ja kutsuge seda forumit kylastama)

ületumpmine!!! 25/02/2006 19:25 #31

  • Nikita
  • POLE LEHEL
  • Moderaator
  • Postitusi: 2425
No tuleb ära või ei tule? Mina igal juhul lähen Outback Jacki vaatama.

ületumpmine!!! 25/02/2006 19:27 #32

  • adorable
  • POLE LEHEL
  • Aktivist
  • Postitusi: 2458
No tuleb ära või ei tule? Mina igal juhul lähen Outback Jacki vaatama.


HOMME on ju see yletrumpamine.Täna on laupäev!

ületumpmine!!! 25/02/2006 19:31 #33

  • Nikita
  • POLE LEHEL
  • Moderaator
  • Postitusi: 2425
No tuleb ära või ei tule? Mina igal juhul lähen Outback Jacki vaatama.


HOMME on ju see yletrumpamine.Täna on laupäev! :wink:


Õigus jah, pühad ajavad ajaarvamise sassi ja hetkelgi on neid kasutajaid siin rohkem kui tavaliselt.

ületumpmine!!! 25/02/2006 19:33 #34

  • adorable
  • POLE LEHEL
  • Aktivist
  • Postitusi: 2458
[quote]No tuleb ära või ei tule? Mina igal juhul lähen Outback Jacki vaatama.


HOMME on ju see yletrumpamine.Täna on laupäev! :wink:


Õigus jah, pühad ajavad ajaarvamise sassi ja hetkelgi on neid kasutajaid siin rohkem kui tavaliselt ...[br]
ehee,egas mul endalgi siin päevad sassis. aga homme samal ajal.

ületumpmine!!! 26/02/2006 20:03 #35

  • Nikita
  • POLE LEHEL
  • Moderaator
  • Postitusi: 2425
Täielik läbikukkumine. Olgu teil head vabandused.

ületumpmine!!! 26/02/2006 20:51 #36

  • adorable
  • POLE LEHEL
  • Aktivist
  • Postitusi: 2458
millex vabandused??või ettekäänded-see oli juba lagusest peale näha et me ei ole võimelised seda üle trumpama.
(tglt kui ma laguses selle teema välja käisin,sisi järgmine päev ma tahtsin selle ära kustutada aga siis olid koik selle poolt ja ma ei teinud seda).
kuid sa vist ise oled ka siinne igapäeva kylastaja,ssiis sa peaxid teada et see yletrumpamine on võimatu...sest siin käib päevas no yhel ajal max 10 inimest..

ületumpmine!!! 26/02/2006 20:56 #37

  • kriisu
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 369

ületumpmine!!! 26/02/2006 20:58 #38

  • Chaty
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1390
ma kuulsin sellest üldse esimest korda
jusiis lugedes kuidagi mööda läinud

ületumpmine!!! 26/02/2006 22:16 #39

  • toomas
  • POLE LEHEL
  • EEVA tiim
  • Postitusi: 1320
eks inimesed jah reeglina kunagi samal ajal foorumit külastama ei satu, kes külastab hommikul, kes õhtul, kes üleüldse öösel - kuidas parasjagu võimalik.
see korraga foorumis olevate isikute number tekkis foorumi avamisel ja registreerimisel neti.ee otsingumootoris, kui asi oli uus ja korraga uudistasid foorumit paljud inimesed. aja jooksul aga on välja kujunenud kindel kasutajaskond, millele lisandub igapäevaselt mõni kasutaja.
seega kasutajaskonna kasvuga kasvab ka samal hetkel foorumis olevate kasutajate arv.
aga ega see number iseenesest suurt midagi ju ei näita, tähtsad on inimesed kes foorumit kasutavad ja nende mõttet ehk postituste sisu
Töö tegi ahvist ...

ületumpmine!!! 27/02/2006 10:06 #40

  • adorable
  • POLE LEHEL
  • Aktivist
  • Postitusi: 2458
[quote]eks inimesed jah reeglina kunagi samal ajal foorumit külastama ei satu, kes külastab hommikul, kes õhtul, kes üleüldse öösel - kuidas parasjagu võimalik.
see korraga foorumis olevate isikute number tekkis foorumi avamisel ja registreerimisel ...[/[br]
täpselt.
Lehekülje loomise kiirus: 1.39 sekundit
  • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Foorum