[quote]Mis asja mõte on? Mingi numbri tagaajamine? :shock:
ma vtn,et sulle käivad viimasel ajal siin foorumis üldse kõik asjad närvidele-kyll ei meeldi minu krjutamine, siis ei mahu hinge, et depilatsioon ja epilatsioon ühte on pandud, foorumi ...
Tuleta meelde, mida ma sulle viimati ütlesin ja ära tee ennatlikke järeldusi. Ma kõigest juhtisin su tähelepanu sellele, et sa oma soovitustega tähelepanelikum oleksid ja ikka õigest asjast räägiksid.
Mis puutub depilatsiooni ja epilatsiooni, siis ma olen kindel, et paljudele teadmatutele jääb/jäi selline sulgudes olev nimevariant arusaamatuks - on see siis patt foorumit teiste jaoks arusaadavamaks teha?
Foorumi värvidest ei ole ma midagi kirjutanud, küsisin ainult ju seda kas see stiilide vahetamise võimalus töötab, aga nagu selgus, ei töötanud - praeguseks on see viga parandatud (foorum toimib nii nagu peab).
PS. Foorumil on ka reeglid, seega ei soovitaks eriti omavolitseda.