EEVA naistekas

Esmaspäev, 22. June 2026

Last updateT, 05 Aug 2025 8am

  • Registreeri
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *

    * kohustuslikud väljad

Tere, Külaline
Ettepanekud antud portaalis muudatuste tegemiseks ja uute kategooriate lisamiseks foorumisse. Kuidas muuta portaali atraktiivsemaks.

TEEMA: Foorumi kolimine!!!

Foorumi kolimine!!! 31/10/2007 19:41 #41

  • lämps
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 104
uute postituste märge võiks tulla, ja arhiiv võiks kõigile nähtav olla
Teema on lukustatud.

Foorumi kolimine!!! 31/10/2007 19:44 #42

  • -Mannu-
  • POLE LEHEL
  • Aktivist
  • Postitusi: 2795
Modede kasutajanime all on ka kirjas "kasutaja", kuigi nad on moded. Ega see ei sega, aga lihtsalt jäi silma. Seoses sellega tekkis küsimus: kes on siin moded? Samad, kes olid Elysee's`?
Teema on lukustatud.

Foorumi kolimine!!! 31/10/2007 19:49 #43

  • toomas
  • POLE LEHEL
  • EEVA tiim
  • Postitusi: 1320
värskete postituste teema on tegemisel, et näitaks ära mis teemades on uusi postitusi ja et saaks otse nende postituste juurde ....
"arhiiv" on ajutine vahepuhver kuhu paigutatakse reklaamteemad, mis on tehtud valesse alafoorumisse või mis on tasumata. suure tõenäosusega kaob antud alafoorumi vajadus kui reklaami eest tasumine hakkab toimuma pangalingi vahendusel. siis eemaldame "arhiiv" alafoorumi üldse.
Töö tegi ahvist ...
Teema on lukustatud.

Foorumi kolimine!!! 31/10/2007 20:33 #44

  • Lovely
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 138
Mulle meeldib küll uus kujundus rohkem. :)Ja see meeldib ka, et pole keskel kõik see värk vaid ühes ääres rohkem. Aga nüüd küsimus, kas seal teemade ees (kui minna alafoorumisse) need ristikesed vms tähendavad uutpostitust?
Ja vb võiks selle uute teemade märke teha kinga, nagu eeva.ee logolgi. Aga muidu on hea töö!
Teema on lukustatud.

Foorumi kolimine!!! 31/10/2007 20:42 #45

  • lämps
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 104
võiks olla siiski et nende lehtede arv on suurem, näiteks kui enne tuli uus leht näiteks iga 20 (ma ei tea mis arv enne oli) tagant võiks nüüd sama suure postituste arvuga lehel olla, sest enne oli hea jätta meelde mis lk postitus oli ja oli kerge leida, nüüd üpriski raske.
alguses oli jah äge vaadata et kõik ühel lehel aga nüüd arvan ikkagi et mida rohkem lehti seda mugavam
Teema on lukustatud.

Foorumi kolimine!!! 31/10/2007 20:47 #46

  • lämps
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 104
sorri kahe järjest postituse tagant, aga ma ei saa eelmist ei muuta ega kustutada. (see võimalus on vist teostamisel? )
võiks tulla veel raporteerimise nupp, et näiteks kui ma näen kui keegi teeb midagi reeglite vastast, ropendab vms saan raporteerida postituse ja moded leiavad kohe üles
ja siis veel et kui ma näiteks vaatan kellegi profiilist tema postitusi ja vajutan sinna peale, et tervet postitust näha võiks ta minna lehel kohe selle koha juurde kus postitus on, mitte täiesti üles
tegelt, ma ei virise nii palju sellepärast et mulle asi ei meeldiks, meeldib küll aga lihtsalt asja saab mugavamaks teha
nüüd hakkan harjuma juba kõigega
Teema on lukustatud.

Foorumi kolimine!!! 01/11/2007 14:13 #47

  • Pilar
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1786
Tere, siis uuest foorumist
Mulje jättis esimese hea...kuigi natukene häirib see hall tekst, mitte kõige lihtsam lugeda ja emotikonid võiksid ka ikka värvilised olla...et kõik siiski paremini välja paistaks
Foorumi kiri on ka natsa väike...suurem tekst on mõnusam ja lihtsam lugeda...ei väsita silma...
Tänan!
Teema on lukustatud.

Foorumi kolimine!!! 01/11/2007 14:14 #48

  • Pilar
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1786
Tere, siis uuest foorumist Mulje jättis esimese hea...kuigi natukene häirib see hall tekst, mitte kõige lihtsam lugeda ja emotikonid võiksid ka ikka värvilised olla...et kõik siiski paremini välja pai ...
ja kust saab muuta oma juttu ja näha viimati vastatud teemasid järjest?
Teema on lukustatud.

Foorumi kolimine!!! 01/11/2007 14:54 #49

  • znelle
  • POLE LEHEL
  • Moderaator
  • Postitusi: 5143
ja kust saab muuta oma juttu ja näha viimati vastatud teemasid järjest?
Üleval sinise riba peal on sihuke nupp nagu "Värsked teemad" sealt näedki järjest kõiki teemasid, kuhu on midagi juurde kirjutatud.
Teema on lukustatud.

Foorumi kolimine!!! 01/11/2007 16:03 #50

  • Pilar
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1786
aga näiteks ei ole seal enam esimeste hulgas see Foorumi kolimise teema..kuigi siia on viimati lisatud ju
Teema on lukustatud.

Foorumi kolimine!!! 01/11/2007 16:04 #51

  • Pilar
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1786
aga näiteks ei ole seal enam esimeste hulgas see Foorumi kolimise teema..kuigi siia on viimati lisatud ju
aaa...olks leidsin...aga tumedam võiks siiski olla, et parem lugeda
Teema on lukustatud.

Foorumi kolimine!!! 01/11/2007 16:16 #52

  • Chaty
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1390
Harjumatu.
Aga need värksed teated võiks nii olla nagu ennem oli, et need mis on ära loetud kaovad ära ja kõik peale eelmist külastust on alles. Ja siis lehekülje nr võiksid ka üleval olla.
!Postitustes see sõna viitega kaob teksti sisse ära.

Teema on lukustatud.

Foorumi kolimine!!! 01/11/2007 16:21 #53

  • Pilar
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1786
ja jutu muutmist ma ikka ei leia
Jap ja siis võiks nii ka ikka olla nagu ennemgi et kui on uus teade, siis vajutad selle teema kõrval olevale kollasele ruudukesele ja ta automaatselt viib su selle uue teema juurde, mitte nii et ise peab otsima..mida lugenud oled ja mida mitte..
Teema on lukustatud.

Foorumi kolimine!!! 01/11/2007 18:25 #54

  • aabits
  • POLE LEHEL
  • Moderaator
  • Postitusi: 2745
Selline küsimus, et vahetasin enda pilti ja seda ei tule ette, nagu arvatavasti ka näha on. Mul on siin foorumis alati nii, kui olen lisanud mingi pildi enda arvutist. Milles asi on?
Teema on lukustatud.

Foorumi kolimine!!! 01/11/2007 18:27 #55

  • Diamond
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1675
Selline küsimus, et vahetasin enda pilti ja seda ei tule ette, nagu arvatavasti ka näha on. Mul on siin foorumis alati nii, kui olen lisanud mingi pildi enda arvutist. Milles asi on?
Vaata, kas pilt on ikka jpg. formaadis!
Teema on lukustatud.

Foorumi kolimine!!! 01/11/2007 18:30 #56

  • aabits
  • POLE LEHEL
  • Moderaator
  • Postitusi: 2745
Vaata, kas pilt on ikka jpg. formaadis!
Ei taha lollina paista, aga minule on alati küsimus olnud, kuidas seda vaadata saab, mis formaat on (kui pildi nime taga pole .jpg/.php'd vms. Ja kuidas seda muuta saab? Oleksin tänulik kui aitaksite.
Teema on lukustatud.

Foorumi kolimine!!! 01/11/2007 19:15 #57

  • Sash
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 470
Mina leian, et rubriigis "Värsked Teemad" võiks tekst olla must, mitte helehall. Helehalli on küllaltki ebamugav lugeda. Ning üldsegi võiks kogu tekst veidi suurem olla.
Samuti võiks tagasi tuua viimase liitunud kasutaja, sünnipäevalapse, mis olid lehekülje lõpus ja nt ka nimepäevad.
Smailid võiksid ka kollased olla kui võimalik
Mõningad andmed võiksid siiski kohe näha olla, siis pole seda liigset hiirega sibimist.
Samuti kirjutamisekast võiks olla suurem, raske on läbi lugeda enda teksti.
Ma usun, et ülejäänud probleemid on teised foorumikasutajad juba eespool ära maininud, nõustun teistega.
Seda foorumit annab kindlasti veel täiendada, aga üldmulje on siiski suhteliselt hea! Jätkake samas vaimus, aina paremaks läheb
Teema on lukustatud.

Foorumi kolimine!!! 01/11/2007 19:16 #58

  • Sash
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 470
Ahjaa, sisseloginud kasutajad võiks ka lehekülje lõpus näha olla. Ma loodan, et rohkem mõtteid enam ei tule, ei taha nii palju erinevaid postitusi teha.
Teema on lukustatud.

Foorumi kolimine!!! 01/11/2007 20:06 #59

  • lamp
  • POLE LEHEL
  • Moderaator
  • Postitusi: 1565
Minu arust näeb uus foorum tohutult stiilsem välja kui eelmine. Kohe kuidagi palju mõnusam on siin, aga väga harjumatu küll. Modereerimisele ei saa väga pihtagi veel, seadetega on küll probleeme ja kõige rohkem häirib jah see, et uusi postitusi ei näe.
Teema on lukustatud.

Foorumi kolimine!!! 01/11/2007 20:08 #60

  • lamp
  • POLE LEHEL
  • Moderaator
  • Postitusi: 1565
Mina vaidleks just EvaK'le vastu. Kui kiri suuremaks panna, siis muutuks kõik hoopis nõmedamaks. Minu arust on see just väga stiilne font ja suurus, mis sobib kogu ülejäänud foorumiga. Kollased smailid muudaksid selle nagu mõne lastesaidi foorumiks ja postituste muutmine oleks hädavajalik. Siis ei teki nii palju ühe inimese postitusi järjest (nagu praegu).
Teema on lukustatud.
Lehekülje loomise kiirus: 0.41 sekundit
  • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Foorum