Hei, hakkan siis otsast vastamisega pihta
Esmalt siis lugu selline, et antud foorumi osas enam arendustegevusi ja uuendusi ei toimu kuna peagi muutub foorum portaaliks, mis töötab täiesti uuel tarkvaral. Kogu inimressurss läheb hetkel sinna.
Igasuguseid postituste arvu põhiseid kasutajastaatusi mina nt ei poolda, kuna selle ranki saavutamiseks võivad paljud kasutajad oma postitusi nö koguma hakata st teostada mõttetuid postitusi et arvu täis saada. See tekitab lisatööd adminnidele ja moderaatoritele.
Mis puudutab vabastaatust üldisemalt, siis see on koht kus pean portaali meeskonnaga teema läbi arutama. Hetkel on palju tähtsamaid teemasid, mis portaali arendustöö käigus lahendada tuleb aga üritame mingil ajahetkel ka selles küsimuses selgusele saada.