Soovitaks rohkem enesekriitikat

Ma olen viimasel ajal üsna mitu korda nii teinud, et kirjutan kõik oma jutu ära ja siis enne postitamist kustutan ära, kuna leian, et läheb teemast mööda, ja nii jääbki postitamata

Mul on päris tihti olnud selliseid olukordi..Eriti veel kui tahan uut teemat teha

Aa ja siis veel: Teemast mitte mööda panemine on paljudel raske(kaasa arvatud minul

) Et reegel võiks tiba leebemaks minna noo nt. Ära kaldu teemast eriti kõrvale..Kui te ringi vaatate siis on 99% teemadest vähemalt natuke teemast kõrvale kaldunud
Ja siis selle mode teemal nii palju et Nikita ja malle sobivad hästi ja las olla

Kuigi olen tähele ka pannud et mode olemine toob kaasa palju negatiivseid emotsioone.
(Mõnikord)