Hah.. Toredad lood, ma sain ikka väga palju naerda.. Igatahes. Ma olen päris totu vahel.. Siin on tõestus:
1. Ükskord lõpetasin sööklas söömise.. Võtsin taldriku, tassi, kahvli ja noa.. Ning läksin sööklast välja. Kõik naersid, mina avastasin, et mul on toidunõud käes alles eesti keele klassi juures

2. Kui ma olin pisike, siis ma kartsin hirmsasti ämblike. Õudne. Ükskord ma olin duši all.. Ja vannis oli suuuuur ämblik. Ma jooksin paljalt suurde tuppa. Meil olid külalised.
3. xD Olin parima sõbrannaga restoranis.. Ja tahtsin suurest vaibast, mis seinal oli, pilti teha. Ja siis ma ütlesin täiega valjusti, et "Kurat, see on nii suur, et ei mahu pildile!" Ja.. Siis mingi.. Suure tagumikuga naine oli just sinna vaiba ette tulnud ja ma muidugi hoidsin fotokat käes..

4. Helistasin suvalisele numbrile ( mingi 8-aastane olin äkki ) ja laulsin armastuslaulu. =/
5. Kunagi koputasime suvalise ustele.. Ja siis jooksime ära. Minu kord oli koputada.. Läksime siis naabri ukse taha. Teised olid nurga taga.. Ma hakkasin koputama, naabrimees tuli välja

Küsis, et mis mul vaja oli.. Siis ma küsisin naabripoissi ja ajasin midagi kokku, et äkki ta tahab meie kambaga välja tulla

6. Ma olen lennukis vääääga valjult karjunud. Sest see rappus. Ma kartsin, noh

7. Mängisime tunnis pesapalli. Ma muidugi viskasin kogemata kurika väljakule.. Ups..
8. Füüsikatunnis läks katse käigus meie õpetaja käsi sõna otseses mõttes põlema ja ta viskas selle peaaegu esimesse pinki. Kuuma katseklaasi ja natuke põlevat vedelikku.. Hmm. Õnneks keegi viga ei saanud.
9.

Rääkisime just sõbrannadega anekdooti sellest, kuidas blondiin ( ehk siis mina, nad kiusavad mind k o g u a e g ) üle klaasseina ronib, et teisele poole näha. Ja ma kõndisin klaasist uksele sisse.. Oh well..
10. Ma murdsin ükskord kontsa laval ära.. See oli ikka väga mark.

11. Mu klaveriõpetaja esines ükskord ja kaotas üldse kinga rahva sekka

12. Ma ise olen klaveriga esinedes läbi tooli istunud.
13. Täna käisime sõbrannaga poes. Ma võtsin riiulilt ühe joogi, aga lükkasin teised pikali. Kõik kukkusid järjest.. 8-)
14. Me harjutasime sõbrannaga ükskord lehvitamist

Et kuidas kuninglik sugu seda teeb ja nii. Mu sõbranna lehvitas täiega ja tegi mingeid nägusid nalja pärast, politsei sõitis mööda..

15. Proovisime erinevaid parfüüme poes. Ma lasin enda arust hästi vähe peale.. Salaja.

Ja siis näitasin hullult kavala näoga oma sõbrannale, et "Näe, ma lasin siia natuke, nuusuta.." Ja siis ta hakkas naerma, ma vaatasin alla ja otse rinna peal oli suur märg laik xD
16. Ma sõitsin rattaga ja lehvitasin oma sõbrale. Ta meeldib mulle ( poiss siis

) ja mul just sellel hetkel jäi seelik rattaketi vahele
17. Sõitsin kahe sõbra ja ühe sõbrannaga ratastega ringi ja pime oli. Ma sõitsin mingi kännu otsa ja lendasin üle pea, ratta otsustasin ka kaasa tõmmata. Sõbrad naersid, sõbranna naeris ja nuttis samal ajal. Midagi hullu ei juhtunud.
18. Mingi tibi tuli Muhusse ja ütles, et "Izzanndd jumaal, Saaremaal pole üldsää hansapanga automaate" ja ma ütlesin siis suhteliselt kurjalt ja enda arust vaikselt, et "Mine siis Saaremaale, mitte ära tule Muhusse", sest mind suhteliselt häirib, kui need kohad sassi aetakse. Ja ta ütles "Noh, mis seal vahet on?" Mul tuli kägistamistunne peale ja ma tegin kätega seda kägistamisliigutust ja tegin mingit nõmedat häälitsust. Nüüd on küll mark

19. Käisin kirikus tööl. Läksin siis just arhitektuurist ühele turistigrupile rääkima.. Kuulsin mingit kärinat küll, aga otsustasin mitte vaadata. Pärast, kui grupp lahkunud oli, avastasin, et seeliku õmblus oli lahti tulnud ja aluspüksid paistsid täiega.. Hmm.. Ma ei tea, kas keegi nägi ka.
Praegu ei tule rohkem meelde.