EEVA naistekas

Neljapäev, 25. June 2026

Last updateT, 05 Aug 2025 8am

  • Registreeri
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *

    * kohustuslikud väljad

Tere, Külaline
Naermaajavad juhtumid elust enesest.

TEEMA: Naljakad olukorrad elust enesest

Naljakad olukorrad elust enesest 13/06/2008 21:57 #161

  • kadri5
  • POLE LEHEL
  • Veteran
  • Postitusi: 3373
oh, siin saab ikka korralikult naerda kohe . :D

Naljakad olukorrad elust enesest 13/06/2008 22:04 #162

  • Ripley
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 637
ja tohib küsida, KUIDAS see sis sinna sai ?

Vot seda ei maksa minu käest küsida:D

Naljakad olukorrad elust enesest 13/06/2008 22:08 #163

  • kadri5
  • POLE LEHEL
  • Veteran
  • Postitusi: 3373
Vot seda ei maksa minu käest küsida
no.. las ta sis jääb lahendamata müsteeriumiks

Naljakad olukorrad elust enesest 15/06/2008 20:51 #164

  • ttena
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 66
Hah.. Toredad lood, ma sain ikka väga palju naerda.. Igatahes. Ma olen päris totu vahel.. Siin on tõestus:

1. Ükskord lõpetasin sööklas söömise.. Võtsin taldriku, tassi, kahvli ja noa.. Ning läksin sööklast välja. Kõik naersid, mina avastasin, et mul on toidunõud käes alles eesti keele klassi juures
2. Kui ma olin pisike, siis ma kartsin hirmsasti ämblike. Õudne. Ükskord ma olin duši all.. Ja vannis oli suuuuur ämblik. Ma jooksin paljalt suurde tuppa. Meil olid külalised.
3. xD Olin parima sõbrannaga restoranis.. Ja tahtsin suurest vaibast, mis seinal oli, pilti teha. Ja siis ma ütlesin täiega valjusti, et "Kurat, see on nii suur, et ei mahu pildile!" Ja.. Siis mingi.. Suure tagumikuga naine oli just sinna vaiba ette tulnud ja ma muidugi hoidsin fotokat käes..
4. Helistasin suvalisele numbrile ( mingi 8-aastane olin äkki ) ja laulsin armastuslaulu. =/
5. Kunagi koputasime suvalise ustele.. Ja siis jooksime ära. Minu kord oli koputada.. Läksime siis naabri ukse taha. Teised olid nurga taga.. Ma hakkasin koputama, naabrimees tuli välja Küsis, et mis mul vaja oli.. Siis ma küsisin naabripoissi ja ajasin midagi kokku, et äkki ta tahab meie kambaga välja tulla
6. Ma olen lennukis vääääga valjult karjunud. Sest see rappus. Ma kartsin, noh
7. Mängisime tunnis pesapalli. Ma muidugi viskasin kogemata kurika väljakule.. Ups..
8. Füüsikatunnis läks katse käigus meie õpetaja käsi sõna otseses mõttes põlema ja ta viskas selle peaaegu esimesse pinki. Kuuma katseklaasi ja natuke põlevat vedelikku.. Hmm. Õnneks keegi viga ei saanud.
9. Rääkisime just sõbrannadega anekdooti sellest, kuidas blondiin ( ehk siis mina, nad kiusavad mind k o g u a e g ) üle klaasseina ronib, et teisele poole näha. Ja ma kõndisin klaasist uksele sisse.. Oh well..
10. Ma murdsin ükskord kontsa laval ära.. See oli ikka väga mark.
11. Mu klaveriõpetaja esines ükskord ja kaotas üldse kinga rahva sekka
12. Ma ise olen klaveriga esinedes läbi tooli istunud.
13. Täna käisime sõbrannaga poes. Ma võtsin riiulilt ühe joogi, aga lükkasin teised pikali. Kõik kukkusid järjest.. 8-)
14. Me harjutasime sõbrannaga ükskord lehvitamist Et kuidas kuninglik sugu seda teeb ja nii. Mu sõbranna lehvitas täiega ja tegi mingeid nägusid nalja pärast, politsei sõitis mööda..
15. Proovisime erinevaid parfüüme poes. Ma lasin enda arust hästi vähe peale.. Salaja. Ja siis näitasin hullult kavala näoga oma sõbrannale, et "Näe, ma lasin siia natuke, nuusuta.." Ja siis ta hakkas naerma, ma vaatasin alla ja otse rinna peal oli suur märg laik xD
16. Ma sõitsin rattaga ja lehvitasin oma sõbrale. Ta meeldib mulle ( poiss siis ) ja mul just sellel hetkel jäi seelik rattaketi vahele
17. Sõitsin kahe sõbra ja ühe sõbrannaga ratastega ringi ja pime oli. Ma sõitsin mingi kännu otsa ja lendasin üle pea, ratta otsustasin ka kaasa tõmmata. Sõbrad naersid, sõbranna naeris ja nuttis samal ajal. Midagi hullu ei juhtunud.
18. Mingi tibi tuli Muhusse ja ütles, et "Izzanndd jumaal, Saaremaal pole üldsää hansapanga automaate" ja ma ütlesin siis suhteliselt kurjalt ja enda arust vaikselt, et "Mine siis Saaremaale, mitte ära tule Muhusse", sest mind suhteliselt häirib, kui need kohad sassi aetakse. Ja ta ütles "Noh, mis seal vahet on?" Mul tuli kägistamistunne peale ja ma tegin kätega seda kägistamisliigutust ja tegin mingit nõmedat häälitsust. Nüüd on küll mark
19. Käisin kirikus tööl. Läksin siis just arhitektuurist ühele turistigrupile rääkima.. Kuulsin mingit kärinat küll, aga otsustasin mitte vaadata. Pärast, kui grupp lahkunud oli, avastasin, et seeliku õmblus oli lahti tulnud ja aluspüksid paistsid täiega.. Hmm.. Ma ei tea, kas keegi nägi ka.

Praegu ei tule rohkem meelde.

Naljakad olukorrad elust enesest 15/06/2008 20:53 #165

  • ttena
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 66
Füüsikatunnis läks katse käigus meie õpetaja käsi sõna otseses mõttes põlema ja ta viskas selle peaaegu esimesse pinki.
mitte käe, vaid katseklaasi siis

Naljakad olukorrad elust enesest 16/06/2008 08:59 #166

  • Click
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1702
No pole need naljakad:D:D

Naljakad olukorrad elust enesest 16/06/2008 13:35 #167

  • Brittany
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 388
Mul juhtus täna üks piinlik olukord. Olin tööl, minu juurde tuli vanemas eas vene proua, ikka ilusti pidulikult riides ja ära meigitud. Hakkas siis midagi vene keeles rääkima, ma ütlesin talle siis vastu vene keeles, et ma ei mõista vene keelt. Ta vaatas mind juhma näoga ja hakkas uuesti vene keeles midagi rääkima. Siis ma juba kordasin talle, et ma ei räägi vene keelt ja hakkasin kätega kaasa vehkima. Siis ta ütles mulle mingi väga ebamäärase aksendiga : '' õõlu, õõlu, õõlu ''. Vot siis sain aru, et see naine tahab õlu saada. Juhatasin ta siis õlude juurde, hakkasin ette näitama neid pilsnereid ja saku originaale ( kuigi mulle tunus väga kahtlane, et selline peen daam hakkaks nüüd õlu ostma ) aga olgu. Ta lihtsalt seisis ma vaatas mulle otsa. Ma ei saanud enam midagi aru. Kutsusin vanema töökaaslase appi, nad rääkisid vene keeles midagi.. hiljem tuli välja, et see naine tahtis teada, kus asub tavaline toiduõli. Mul oli väga piinlik, ma naersin seal omaette, see proua aga vaatas mind väga kurja näoga. Kuid oma viga ju, et õli asemel õlu ütles.

Naljakad olukorrad elust enesest 17/06/2008 11:25 #168

  • Õie
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 2

Osad lood on siin tõesti naljakad. Minu piinlikud hetked on peaaegu kõik seotud sellega, et hakkan ise nii kohutavalt punastama .


Aga üks päris hea lugu on seotud mu õe vaimustava iroonialembusega. Me olime üks õhtu niisama heas tujus ja õde ütles inglise keeles "I want to smell some pot" ("Ma tahan kanepit proovida"). See oli mõeldud ainult naljaga - tõesõna, me ei tegele selliste asjadega. Ja ingl k. oleks see ju tegelikult "..smoke some pot" ning ma kuulsin üldse, et ta ütles "I want to smell some butt!" ("Ma tahan tagumikku nuusutada!"). Hea meenutada ja naerda

Naljakad olukorrad elust enesest 17/06/2008 11:49 #169

  • Ripley
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 637
, üks asi ainult Õie, avatar ei tohi liikuv olla, peaksid ära vahetama, varem või hiljem teeb seda nagunii mode/admin.

Naljakad olukorrad elust enesest 17/06/2008 20:36 #170

  • Õie
  • POLE LEHEL
  • Vaatleja
  • Postitusi: 2
Ups! Ma ei teadnud seda. Aitäh ütlemast

Naljakad olukorrad elust enesest 01/07/2008 21:59 #171

  • m2rik3
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 315

head lood teil


a mul juhtus selline lugu:olin siis jaanipeol(seeaasta)ning me pidime seal esinema ühe tantsuga siis me saime teada et üks tüdruk(me pidime tingimatul tantsima neljakesesi)hüppas alt ära...niisiis pidime 15min niiöelda uuekava välja mõtlema...ja arvake mis sellest kokku tuli.....hahaha:D...pulli sai igastahes veel pärast kaaa:nh esinesime oma võssa läind tantsu ära....(suht koguaeg licalt keerutasime ühe koha peal),ning siis pidime me riided ära vahetama ...et siis seal tehti veel seda uut lava,pidime me vahetama metsa all:D ja loomulikult valisime meie kolmekesi(mina ja mu kaks sõbrannat)mäe pealse koha...kusjuures me ei pannud tähelegi et me mäepeal oli....igastahes vahetasime seal riideid nii et kogu rahvas nägi meid:evil: et siis tasuta strip:evil: mingi mul olid seal klassivennad ka seal ning nad helistasid koguaeg mulle kui ma riideid vahetasinn...suht pool alasti olin... aga jamh.....ja khmmm.....üks poiss kes mulle hirmsasti meeldib oli kaaa seal:confused: ....a ja sel õhtul juhtus veel mõndagi põnevat nn et mingi me sõbrannaga kõndisime ning seal olid ühed õllepurgid(mitte meie omad) kännu ääres....nh mingid mehed olid maha visand ning mu sõbranna niisama vehkis oma jalaga ja korraga....klirrrrrrrr ning pudelitest olid järel ainult killud ...muidugi me suht margiga kõndisime seal minema sest see oli suht rahva juures ja kui see juhtus vaatasid kõik taha:evil: aga jamh...see oli üks funny päev:D:evil:....

Naljakad olukorrad elust enesest 16/07/2008 23:50 #172

  • Miia
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 318
see juhtus eelmine nädal, kui kutt kutsus mind enda suvilasse nädalaks puhkama. ja juba esimesel päeval suutsin endast hea muje jätta. nimelt hommikul enne tema tööle minekut oli mõnus seks ning jäin teda lõunaks ootama. leppisime kokku et ta tuleb. käisin dušši all ja kreemitasin ennast, tegin ette valmistusi juba. kõndisin mööda maja stringide väel. järsku kuulsin, et auto keeras maja ette. teadsin et musi tuli koju jooksin esiku ukse juurde. võtsin seksika poosi sisse ja siis see juhtus.. uksest astus sisse tema isa. ma olin shokis. mul käis veel ennem seda peast mõte läbi, et hüppan musile sülle. vedas et nii ei teinud. päris kohutav vaatepilt oleks see olnud, mina tema isa süles, alasti. mul oli KOHUTAVALT mark. isa küsis et noh sa tema pruut jah? ma kohmetult ei osanud kuidagi olla. aga lõin pea püsti ja ütesin, et pean nina puuderdama minema. ja kõndisin uhkel mienma. mu kutt kui teada sai naeris kõht kõveras ja mina ei taha tema isa enam kunagi näha:D:D:D

Naljakad olukorrad elust enesest 17/07/2008 00:29 #173

  • Laura17
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 265
Miia su lugu on pärl.

Naljakad olukorrad elust enesest 17/07/2008 00:35 #174

  • Delice
  • POLE LEHEL
  • Kreisi kasutaja
  • Postitusi: 1549
see juhtus eelmine nädal, kui kutt kutsus mind enda suvilasse nädalaks puhkama. ja juba esimesel päeval suutsin endast hea muje jätta. nimelt hommikul enne tema tööle minekut oli mõnus seks ning jäin ...
See oli tõesti hea .... Selle peaksid sinna Cosmosse pihtimustesse saatma. :D

Naljakad olukorrad elust enesest 17/07/2008 00:37 #175

  • Kati16
  • POLE LEHEL
  • Guru
  • Postitusi: 4082
see juhtus eelmine nädal, kui kutt kutsus mind enda suvilasse nädalaks puhkama. ja juba esimesel päeval suutsin endast hea muje jätta. nimelt hommikul enne tema tööle minekut oli mõnus seks ning jäin ...

Ma naeran kõht kõveras


Ise tahtsin ka midagi naljakat üks päev kirjutada, et mis juhtunud on, aga näed ei tule meelde see PÄRL, kui sellest mõtlesin siis teadsin, et see on parim naljakas juhtum, aga näed ei tule meelde

Naljakad olukorrad elust enesest 17/07/2008 01:15 #176

  • Miia
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 318
Haahahhaa:D
hea teema.
Olen isegi poes inimesi teistega segamini ajanud.
oli siis suur 1. septembri kooliasjade-ostmise paanika. Slever oli inimesi täis ja mina ja mu õde valisime siis asju. Seisam ...
:D krampides sai naerda kui lugesin. ma kujutasin ette seda olukorda. väga hea.

Naljakad olukorrad elust enesest 17/07/2008 01:29 #177

  • Miia
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 318

mul tuli meelde veel üks mark lugu. see pole nii hull kui mu kutsiga, aga sellegipoolest. sõitsin mingi vana logu bussiga linna. hoitsin sealt postist kinni, aga buss koguaeg võttis siukseid kurve seal et õudne. ühes käes oli kott ja teisega hoidsin postist kinni. lasin korraks käe lahti et kella vaadata kui buss keeras ni et pidin ruttu millestki kinni haarama. tükkaega sõidan siis edasi kui tundsin et "post" mu käes hakkas kõrgemale tõusma. jaa appi kui ma avastasin et ma olin haaranud mu kõrval istuva mehe kahejala vahel seisvast vihmavarju konksust oli mul nii mark et ma tahtsin seal ära joosta. mees muigas ja ütles et vabandust aga nüüd peate millegis muust kinni haarama:D:D

Naljakad olukorrad elust enesest 17/07/2008 08:39 #178

  • Lacoste
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 871

mul tuli meelde veel üks mark lugu. see pole nii hull kui mu kutsiga, aga sellegipoolest. sõitsin mingi vana logu bussiga linna. hoitsin sealt postist kinni, aga buss koguaeg võttis siukseid kurve s ...
Jaa...ma ei saa enam naermist jätta:D:D:D

Naljakad olukorrad elust enesest 17/07/2008 11:20 #179

  • brits1
  • POLE LEHEL
  • Veteran
  • Postitusi: 3763

Issand, Miia, sul ikka nii head lood. Isale vahelejäämine võib olla üks margimaid asju elus vist:D


Endal juhtus üleeile poes üks naljakas lugu. Läksime õega valmistoiduletti, et osta sealt sinki, snitslit ja kartulivormi. Numbrijärjekord jõudis minuni ja ma ütlesin müüjale viisakalt "Tere." ja hakkasin tellima. Sink ja snitslid said tellitud, edasi oli vaja liikuda natuke leti juures edasi, et tellida kartulivormi. Jõusime siis sinnani ja müüja tuli ka järgi ja ma ütlesin müüjale uuesti "Tere." Ja ruttu hakkasin vuristama, et kartulivormi tahaks ka 200g, aga enne, kui ma sain midagi öelda, purskusin ma nii kõvasti naerma, et kogemata lendas leti klaasi peale sülge:D Ma tükk aega ei suutnud seal midagi öelda ja naersin nii kõvasti. Müüja hakkas ka juba naerma. Lõpuks, kui rahunesin, siis tellisin ruttu oma asjad ära kõndisin minema:D Aga see teine 'tere' tuli nii reflektoorselt, et ise ka ei saanud aru. Päris mark küll, kui ühele müüjale kaks korda tere öelda:D:D

Naljakad olukorrad elust enesest 17/07/2008 13:37 #180

  • Miia
  • POLE LEHEL
  • Kasutaja
  • Postitusi: 318
mul üks lugu veel rääkida. paar aastat tagasi läksin stockmanni shoppama. lõin ennast lepalabidaga üles, kuna õhtul oli kohting. mõtlesingi et ostaks mõne seksika pesu endale. jalga panin 12 cm kõrgused tikk kontsad ja mini seelik oli seljas ja uhke dekolteega pluus. aga stockmannis oli selline kummist suurte aukudega vaip maas ukse ees. kõndisin siis uhkel uksest sisse kui konts jäi sinna suure augu sisse kinni nii et ma lendasin kõige pealt lõlvili ja siis kõhuli ja see vaip lendas veel tagurpidi mulle peale. nii et ma olin vaiba all kontsapidi kinni 1 king jalast ära kott libises kaugustesse. ja siis tuli turvamees mule appi. korjas mu koti kokku ja otsis kinga üles ning aitas mu püsti. selline tirkus. ja rahvas sai kõvasti naerda.
Lehekülje loomise kiirus: 0.74 sekundit
  • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Foorum